Ciekawe gadżety reklamowe dla pracowników i klientów!

0
137
fot. materiały prasowe

Szukasz sprawdzonych sposobów na poprawę satysfakcji pracowników oraz klientów współpracujących z Twoją agencją firm? W takim wypadku warto zdecydować się na zakup gadżetów reklamowych, które skutecznie przyczynia się do poprawy widoczności marki na tle konkurencji. W poniższym artykule przedstawimy Ci sprawdzone propozycje, które na pewno nie zawiodą oczekiwań!

Czy inwestycja w gadżety reklamowe jest opłacalna?

Wielu przedsiębiorców nie docenia skuteczności marketingu fizycznego, to duży błąd! Upominki dobrej jakości wręczone pracownikom, czy klientom sprawią, że zaufanie wokół marki będzie nieustannie rosnąć. Należy jednak pamiętać, że takie gadżety muszą w głównej mierze charakteryzować się wysoką jakością oraz satysfakcjonującą estetyką. Klienci doceniają tylko i wyłącznie funkcjonalne gadżety, które będą mogli wykorzystać podczas dnia codziennego, w przeciwnym  wypadku akcesoria trafią do kosza. Z tego właśnie powodu należy zdecydować się na współpracę ze sprawdzonym producentem, który na pewno nie zawiedzie oczekiwań Twoich klientów, doskonałym przykładem może być Ted Gifted (https://tedgifted.com/pl). 

Worki reklamowe – uniwersalne rozwiązanie dla każdego!

Jeżeli chcesz zaproponować swoim klientom uniwersalne gadżety, które bez większych problemów będą mogły się sprawdzić jako upominki na targach branżowych oraz gratyfikacja dla pracowników, to worki sportowe z nadrukiem mogą okazać się fantastycznym wyborem. Dlaczego? Produkty tego, rodzaju można wykorzystać jako plecak lub sposób na przechowanie obuwia, lub odzieży sportowej. Warto również wspomnieć, że akcesoria te nie należą do najdroższych, więc każdy przedsiębiorca będzie mógł zdecydować się na wybór takiej formy marketingu fizycznego. Niewątpliwą zaletach tych produktów jest duża przestrzeń, którą można dowolnie zagospodarować nadrukiem wysokiej jakości. Obecność widocznego logotypu sprawi, że obdarowane osoby staną się swoistą żywą reklamą zachęcającą przechodniów do zapoznania się z profilem działalności Twoich klientów. 

Smycze reklamowe – tradycja zawsze w cenie

Ciekawym rozwiązaniem dla początkujących, ale i również zaawansowanych przedsiębiorców będą dobrze już znane smycze reklamowe, które można wykorzystać praktycznie wszędzie. Będą świetnym sposobem na wyeksponowanie identyfikatorów pracowniczych, ale i również eventowych. Co najważniejsze – ich cena jest wyjątkowo niska, więc Twój klient może zdecydować się na zaopatrzenie w duży zapas tych gadżetów, które otrzyma w kilka dni! 

Zaufaj producentowi z doświadczeniem!

Jeżeli chcesz zaproponować swoim klientom sprawdzonego producenta gadżetów reklamowych, to Ted Gifted będzie najlepszą możliwą propozycją. Firma ta już od ponad 15-lat zajmuje się produkcją wysokojakościowych akcesoriów reklamowych. Cenisz sobie profesjonalizm oraz szybkość realizacji zleceń? W takim wypadku skontaktuj się z tamtejszą obsługą klienta w celu uzgodnienia dokładnych warunków współpracy!

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here