Chrzciny. Gdzie zaprosić gości na obiad? Qubus Hotel Zielona Góra będzie idealny!

0
203

Chrzciny Twojego dziecka to wyjątkowa chwila dla całej rodziny. Warto uczcić je w odpowiednim miejscu. Restauracja w Qubus Hotel Zielona Góra będzie idealną propozycją na tego typu imprezę. Dlaczego? Warto bowiem wybrać obiekt wyższej klasy z obsługą posiadającą wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych.

Możliwość rezerwacji sali na wyłączność oraz lokalizacja w centrum

W Qubus Hotel Zielona Góra salę można rezerwować nie tylko z krótszym wyprzedzeniem, ale także na wyłączność. Przygotujemy zatem salę tylko dla Ciebie i Twojej rodziny. Dodatkowym atutem hotelu jest jego lokalizacja w centrum miasta tuż przy słynnej Palmiarni.

Komfortowy pokój dla mamy z dzieckiem oraz kącik zabaw dla dzieci

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zarówno mama jak i maluszek potrzebują spokoju by w komfortowych warunkach nakarmić lub przewinąć dziecko podczas trwania przyjęcia. W związku z tym gwarantujemy przygotowanie takiego pokoju w ramach oferty chrzcin. Dodatkowo dla najmłodszych Gości na przyjęciu udostępniamy także kącik zabaw dla dzieci.

Duże i małe sale na chrzciny

W hotelu do dyspozycji Gości jest duża sala, która pomieści przyjęcie nawet na 60 osób. W ofercie jest również elegancka, klimatyzowana restauracja.

Gastronomia na najwyższym poziomie

Kolejną zaletą organizacji chrzcin w Qubus Hotel Zielona Góra jest zaplecze gastronomiczne. Doświadczeni szefowie kuchni  przygotują oryginalne potrawy z dbałością o każdy szczegół. Nasz specjalista ds. organizacji przyjęć podpowie i pomoże w skomponowaniu idealnego dla Was i Waszej rodziny menu, uwzględniającego także potrzeby najmłodszych Gości.

Profesjonalny doradca ds. przyjęć jest do Waszej dyspozycji

W Qubus Hotel Zielona Góra do dyspozycji Młodych Rodziców jest specjalista ds. organizacji przyjęć weselnych, który towarzyszy Wam na każdym etapie przygotowania przyjęcia.  Jest to doświadczona osoba, która kompleksowo pomaga w organizacji chrzcin. Specjalista podpowie Wam od czego zacząć przygotowania, dopilnuje wszystkich szczegółów związanych z dekoracją sali, ustawieniem stołów i potrawami.

Oferta chrzcin w Qubus Hotel Zielona Góra to m.in.

  • Możliwość zorganizowania chrzcin nawet do 60 osób
  • Menu już od 99PLN /os.
  • Specjalny pokój dla mamy i dziecka
  • Specjalne ceny noclegów dla Gości przyjeżdżających z daleka

Dowiedz się więcej o ofercie : 

Chrzciny Qubus Hotel Zielona Góra

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here