Chcesz zostać wolontariuszem WOŚP? Ruszyła rejestracja

2
230
jestracja wolontariuszy WOŚP Zielona Góra
fot. ZielonaNews.pl

Ruszyła rejestracja wolontariuszy online. Chętni do wsparcia WOŚP mogą już się zapisywać. – W tym roku, jak w latach ubiegłych, planujemy zaangażować ponad 300 wolonatriuszy. Prosimy Was żebyście rejestrowali się online – informuje Filip Gryko, szef sztabu WOŚP. I zapowiada, że w połowie listopada będą spotkania z wolontariuszami.

Rejestracja wolontariusz WOŚP

Żeby się zarejestrować należy wejść na stronę https://iwolontariusz.wosp.org.pl/login. Osoby pełnoletnie mogą formularz wypełnić samodzielnie. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna o założenie konta wolontariusza. Konieczne będzie podanie imienia, nazwiska, pesel, hasło, e-mail (dane na tym etapie rejestracji powinny być danymi osoby pełnoletniej). Następnie na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, w który klikając potwierdzimy rejestrację. Na późniejszym etapie będzie możliwe podanie danych niepełnoletniego wolontariusza i podanie sztabu.

Tutaj znajdziesz —> Poradnik Wolontariusza WOŚP

Na następnym etapie do wypełnienia będzie formularz osoby kwestującej. To tutaj opiekunowie będą podawać dane osoby niepełnoletniej. By się zarejestrować będzie potrzebne także zdjęcie w formacie jpg w wielkości minimum 600 x 800 pikseli. Jeśli zdjęcie nie będzie spełniać powyższych kryteriów, nie będzie możliwe wysłanie zgłoszenia. Po wypełnieniu formalności należy potwierdzić swoje dane poprzez kontrakt ze sztabem.

Będą spotkania ze sztabem

My jako Sztab oczywiście zorganizujemy spotkania z wolontariuszami. Spotkania odbędą się jak zwykle w zielonogórskim ratuszu gdzieś w połowie listopada 2019. Pomożemy Wam się zarejestrować a także zrobić poprawne zdjęcie. Dziękujemy, że chcecie z nami grać i 12 stycznia w Zielonej Górze i zbierać pieniądze na rzecz najmniejszych dzieci. O dalszych planach zielonogórskiego Sztabu WOŚP poinformujemy niebawem. Czekajcie na kolejne wieści! -informuje Gryko. W zakładce Wiadomości znajdziecie informację „kiedy i gdzie” organizowane jest spotkanie, które ma na celu potwierdzenie danych i podpisania Oświadczenia wolontariusza (samo zgłoszenie nie jest jednoznaczne  z rejestracją w Sztabie).

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here