Centrum Zdrowia Matki i Dziecka coraz bliżej (ZDJĘCIA)

3
2607
fot. ZielonaNews.pl

Prężnie idą prace przy budowie Centrum Zdrowia Marki i Dziecka. Zakończenie robót zaplanowano na 2020 roku. Na pierwszej ścianie budynki jest już biała, wyglądająca nowocześnie, elewacja.

Czytaj dalej za reklamą —>Centrum Zdrowia Matki i Dziecka coraz bliżej

Budynek o powierzchni 14 tys. m kw., będzie mieścił ponad 170 łóżek szpitalnych. Ma mieć pięć kondygnacji, z czego jedną podziemną. Centrum Zdrowia Matki i Dziecka ma zapewnić nowoczesną bazę łóżkową i diagnostyczno-zabiegową spełniającą najwyższe standardy nowoczesnego pediatrycznego szpitala klinicznego.

Czytaj dalej za reklamą —>Podwyższenie komfortu leczenia dzieci

Znajdzie się tam Oddział Położnictwa wraz z traktem porodowym i dedykowaną salą operacyjną do cięć cesarskich oraz Kliniczny Oddział Neonatologii wraz z OIOM-em noworodkowym. Podwyższenie komfortu leczenia dzieci oraz pacjentek położniczych zostanie osiągnięte przez odseparowanie Oddziału Dziecięcego i Oddziału Położnictwa i Neonatologii od oddziałów, gdzie przebywają dorośli pacjenci. Zobaczcie wizualizację Centrum Zdrowia Matki i Dziecka!

Zobacz galerię za reklamą —>PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Strasznie małe te okna. Pacjenci będą siedzieć jak w piwnicach. Warto by było mieć jakiś widok na świat.

  2. Okna rzeczywiście wąskie. Z pewnością dla pacjentów lepiej jeśli by z sali, w której leżą mieli widok, na to się dzieje na zewnątrz. Trochę jak w klatce.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here