Miasto chce wydać 6,5 mln zł na inwestycje. Możemy zagłosować, na które!

0
931
fot. ZielonaNews.pl

Miasto przedstawiło inwestycje, które będą mogły zostać zrealizowane dzięki głosom mieszkańców. Od dziś, 12 sierpnia, można na nie głosować. Czas na oddanie głosu mamy do 25 sierpnia. Każdy mieszkaniec miasta możne oddać jeden głos. Można to zrobić przez internet, albo złożyć ankietę osobiście w urzędzie miasta. Elektroniczną ankietę znajdziecie tutaj: Ankieta Budżet Obywatelski 2020. Ankietę do wypełnienia w wersji papierowej znajdziecie na stronie urzędu miasta: Urząd Miasta – BO 2020Jak można głosować?

Głosowanie odbywa się poprzez:
1) złożenie poprawnie wypełnionej karty do głosowania poświadczonej własnoręcznym podpisem przez osobę głosującą w Urzędzie Miasta Zielona Góra
albo
2) przesłanie drogą elektroniczną na adres bo@um.zielona-gora.pl skanu poprawnie wypełnionej karty do głosowania poświadczonej własnoręcznym podpisem przez osobę głosującą albo
3) oddanie głosu poświadczonego przez osobę głosującą drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza internetowego, zamieszczonego na stronie internetowej Miasta Zielona Góra.


Co w Budżecie Obywatelskim 2020?

Na liście pojawiło się 65 zadań, które wcześniej zgłosili sami mieszkańcy i które zostały zaakceptowane przez urzędników (ze względu na m.in. względy formalne i możliwości realizacji takiego zadania). Każdy mieszkaniec będzie mógł oddać jeden głos. Tutaj znajdziecie pełną listę zadań, na które będzie można głosować: Budżet Obywatelski 2020. 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here