Bramy automatyczne

1
55
fot. materiały prasowe

Posiadanie bramy automatycznej. Napęd do bramy – Zalety

Bramy automatyczne skrzydłowe (napędy bram skrzydłowych) czy też bramy przesuwane to bardzo duża wygoda, a także znaczne ułatwienie zamykania oraz otwierania jej do naszej posesji. Możemy przede wszystkim otwierać ją bez wychodzenia z samochodu, czy też z domu. W szczególności gdy na dworze jest mroźna, pada śnieg, deszcz czy też wieje wiatr, możemy komfortowo poprzez naciśnięcie przycisku zdalnego pilota otworzyć szybko i sprawnie bramę. W dodatku nie będziemy zmuszeni znowu ponownie naciskać przycisku czy też wychodzić z samochodu w celu jej zamknięcia. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas, który jest jak wiadomo bardzo cenny. Także to, że nie musimy wychodzić z naszego samochodu jest korzystne ze względu na bezpieczeństwo, ponieważ nie zostawiamy w ten sposób samochodu przed bramą z uruchomionym silnikiem. Nie jesteśmy więc narażeni na ewentualną kradzież. Nasz samochód również nie będzie zbyt długo pozostawiony na jezdni, ponieważ nasza brama otworzy się automatycznie. W ten sposób unikniemy blokowania ruchu na drodze.

Nowoczesne bramy w kilkanaście sekund otwierają się i zostają ponownie zamknięte gdy dana osoba jest już na swojej posesji. W takim wypadku nie musimy w ogóle opuszczać samochodu na ulicy albo też chodniku. Kiedy się spieszymy możemy bez zbędnego poruszania się otworzyć automatycznie bramę. Konstrukcja samej bramy to także bezpieczeństwo. Niepowołanej osobie będzie trudno dostać się na nasze podwórko. Nie otworzy jej złodziej. Posiadając automatyczną bramę zapewniamy także bezpieczeństwo naszym dzieciom. Dzięki zamkniętej bramie automatycznej nie wyjdą one na ruchliwą drogę czy też ulicę. Bramy posiadają regulowane spowolnienie, a także wyhamowanie jej. Automatycznie są otwierane z pilota. Ręczne jej otwarcie jest możliwe po uprzednim opuszczeniu specjalnej blokady.

Bramy automatyczne na przykład przesuwne można także synchronizować z naszym zewnętrznym oświetleniem zamontowanym na posesji. Co pozwoli na zaświecenie się lamp w trakcje otwarcia bramy. Tego rodzaju udogodnienia zyskują na coraz większej popularności. Są przydatną funkcją szczególnie w nocy. Oczywiście możemy także synchronizować nasze bramy z innymi urządzeniami na podwórku.

Brama garażowe do duża korzyść z jej zastosowania. Używając pilota jesteśmy w stanie otwierać i zamykać ją z domu czy też z zewnątrz. Zaoszczędzimy w ten sposób czas.

Automatyczne systemy bram są przede wszystkim niezawodne i bezawaryjne podczas ich działania każdego dnia. Wyposażone są w specjalny napęd do bramy. Mogą także funkcjonować w przerwach dostawy prądu, ponieważ są wyparzone w dodatkowe zasilanie awaryjne. Zagwarantuje nam to poprawną pracę bramy w każdych warunkach.

 

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Mam system BFT i jest niezawodny. W każdą pogodę działa tak samo. Nie zacina się i był łatwy w montażu. Wybór mają bardzo duży i można się pogubić, ale mają też fachową obsługę, która pomaga wybrać odpowiedni model.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here