Brak wody w Zielonej Górze. Zaopatrz się w nią na zapas!

0
4802
Designed by Freepik

W czwartek i piątek będą przerwy w dostawie wody. Problemy z dostępem do wody wystąpią od godz. 8.00, 13 grudnia do godz. 8.00, 14 grudnia.

Brak wody w Zielonej Górze. Gdzie?

Problemy z dostarczeniem wody rozpoczną się w czwartek. Maja one związek z pilnymi pracami przyłączeniowymi na magistrali wodociągowej. Mogą nastąpić problemy w dostawie wody w postaci niższego ciśnienia, a nawet jej chwilowego braku.
ZWiK zawiadamia, że wody nie będzie na osiedlach: Piastowskie, Słoneczne, Kilińskiego (wraz z ul. Jana Kilińskiego); os. Przyjaźni (do ul. Węgierskiej wraz z budynkami przy ul. Węgierskiej nr 11, 13, 15 i 17); os. Łużyckie (ul. Wyszyńskiego od nr 31 do 97 wraz z ul. Rydza Śmigłego); os. Viniarnia Home oraz przy ulicach: Jaskółczej (do wysokości ul. Głowackiego); ul. Głowackiego, Jasnej, Kukułczej, Ogrodowej (od ul. Jaskółczej do ul. Jasnej), przy ul. Moniuszki (od ul. Jaskółczej do ul. Długiej), oraz ul. Lisiej od nr 39 do nr 59. W związku ZWIK prosi odbiorców o zaopatrzenie się w wodę we własnym zakresie i przeprasza za utrudnienia. 

 

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here