Boisko do rugby, wiata piknikowa, nowe ścieżki – będą zmiany w SP18

1
506
fot. ZielonaNews.pl

Szkoła Podstawowa nr 18 doczeka się tereny rekreacyjno-sportowego. Miasto ogłosiła przetarg, a na oferty będzie czekać do 27 sierpnia.

Czytaj dalej za reklamą —>
Zmiany w Szkole Podstawowej nr 18

Teren SP18 zostanie dostosowany do celów rekreacyjnych. W ramach zamówienia przewidziano budowę ścieżek pieszych, czyszczenie terenu z drzew oraz krzewów
samosiejek, wykonanie muru oporowego w narożniku boiska, budowę niewielkich obiektów
kontenerowych (tymczasowych obiekty budowlanych) przeznaczonych pod szatnię oraz magazyn wraz z instalacjami i sieciami, budowę wiaty drewnianej piknikowej, wykonanie zieleni izolacyjnej szpaleru drzew wzdłuż granic działek objętych opracowaniem pod zabudowę mieszkaniową ), budowę miejsc postojowych dla samochodów osobowych oraz dla autobusów, oświetlenie boiska do rugby, wyposażenie boiska w bramki do gry w rugby,  montaż elementów małej architektury.

Czytaj dalej za reklamą —>
Zainteresowani realizacją inwestycji mają czas na złożenie oferty do 27 sierpnia. Zadanie ma być zrealizowane w ciągu 120 dni od dnia podpisania umowy.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Najpierw by należało zreformować nauczycieli wf
    Pozam swego czasu pojawiły się duże bramki do footballu amerykańskiego (które zniknęły, ciekawy zakup to był), jednak żaden uczeń nie mógł z tego korzystać podczas lekcji, bo nie. Także i tutaj w te rugby żaden z uczniów nie skorzysta.
    Będzie to służyć prywatnym celom, z resztą tak jak inne prywaty w tej szkole

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here