Biedronka przy ul. Podgórnej otwarta. Co z resztą lokali? (ZDJĘCIA)

8
3559
Podgórna 43 jets tu Biedronka
Biedronka przy ul. Podgórnej otwarta. Jest przestronnie i przyjemnie

Dziś, 15 grudnia, oficjalnie otwarto Biedronkę przy ul. Podgórnej. Pozostałe lokale w nowym kompleksie handlowym w większości zostaną zagospodarowane do wiosny. Co tam będzie? Inwestorzy nie chcą zdradzać szczegółów.

Kiedy ruszą inne sklepy?

– Niebawem zaczną się adaptacje lokali – poinformował nas Robert Jędrychowski z firmy HomeBud, która była wykonawcą obiektu. O szczegółach nie chce mówić, bo przyszły najemca prosił o dyskrecje. Zapytany o parking odpowiedział, że firma poczyniła starania i toczą się rozmowy z miastem. Chodzi głównie o to, by istniejący parking, gdzie obecnie jest już m.in. postój taksówek, wyremontować i zagospodarować. A także zrobić tu strefę płatnego parkowania. – Pierwsza godzina, dla klientów lokali byłaby za darmo. Za resztę trzeba byłoby zapłacić. Wykluczyłoby to sytuację, że niektóre samochody stoją na parkingu tygodniami – przyznał R. Jędrychowski. O problemie z brakiem parkingu często wspominają mieszkańcy. – To prawda, że problem z parkingiem jest gigantyczny. Widzę, że niektóre auta w jednym miejscu stoją kilka dni. Miasto koniecznie musi coś z tym zrobić – przyznaje pani Alina.

 

PODZIEL SIĘ

8 KOMENTARZE

  1. Podobnie auta stoją pod szpitalem na Podgórnej. Wydaje mi się, że stoją tam całą dobę, bo niemożliwe, żeby o 7 rano było już tylu pacjentów, że brakuje miejsca do parkowania.

  2. Chociaż nie jestem mieszkańcem tamtej okolicy to niech najpierw Miasto stworzy parkingi dla okolicznych mieszkańców. Przypomnę ze stoii tam kilka wiezowcow a miejsc do parkowania jak na lekarstwo….

  3. Widzę że MIASTO BĘDZIE teraz tańczyć z gołymi dupskami jak Panisko Żubra ZAGRA, jak taki błogobogacki to mógł wybudować parking podziemny a teraz niech spada,

  4. Co to za redaktor pisał ten artykuł ja pracuję w tym miejscu i nie ma aut takich aby stały tyle dni co pisze ale nie może tak być że właściciele nie będą mogli stawiać swoich aut na dłużej, bo też pracują co miasto chce zrobić wyrwało się panisko Żubra i będzie rządzić. Niech posprząta w sklepie u siebie bo na Anieli Krzywoń śmierdzi w tym sklepie

  5. Najpierw niech właściciel obiektu PODGÓRNA 43 rozwiąże problem ze swoim parkingiem górnym ( od ul Lwowskiej) Gratulacje za pomysł wstawienia wiaty wózkowej w miejscu gdzie powstało teraz wąskie gardło dla wjeżdżających i wyjeżdżających. Na niedużym i ciemnym parkingu niezłe manewry. Trzeba było widzieć co wczoraj się działo. Pomiędzy parkingiem a wejściem na taras jest ogrodzona dziura gdzie właśnie tam na etapie tak wielkiej przebudowy możne było zaprojektować miejsce na wiatę z bezpośrednim ciągiem parking- taras. Przy schodach przydało by się jakieś oświetlenie.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here