Biblioteka szuka do współpracy osób z Ukrainy

0
509
fot. ZielonaNews.pl

Biblioteka Obcojęzyczna Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze chce przybliżyć kulturę oraz tradycje ukraińskie swoim czytelnikom.  I dlatego poszukuje osób, które pomogłyby w przygotowaniu III Wieczoru Ukraińskiego.III Wieczór Ukraiński. Kto pomoże?

Biblioteka zaprasza chętne osoby z Ukrainy do współpracy przy organizacji III WIECZORU UKRAIŃSKIEGO, który odbędzie się 18 marca 2020 r. w sali im. Janusza Koniusza Biblioteki Norwida (godz. 18.00-20.00).

Poszukujemy osób, które chciałaby przygotować prezentację ze zdjęciami (np. w programie PowerPoint) o dowolnym ukraińskim mieście/miejscowości lub zaśpiewać ukraińską piosenkę, czy też zagrać na instrumencie. Inne pomysły są również mile widziane. Poszukujemy również książek w języku ukraińskim w dobrym stanie – informuje Anna Urbańska z WiMBP.Jak się skontaktować?

Jeśli chciałbyś wziąć udział w projekcie, lub znasz osoby, które chętnie będą uczestniczyć w takiej inicjatywie skontaktuj się z Biblioteką Obcojęzyczną znajdującą się przy al. Wojska Polskiego 9 pod numerem telefonu: 68 453 26 38, Al. Wojska Polskiego 9.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here