Biblioteka ma dodatkowe PINy na ebooki!

0
352
fot. ZielonaNews.pl

Biblioteka Norwida ma bardzo dobrą wiadomość dla Czytelników! – Udało nam się pozyskać dodatkowe 100 PIN’ów do usługi Legimi na kwiecień – poinformowała Anna Urbańska z biblioteki Norwida. Kto pierwszy, ten lepszy!
Czytaj także: Darmowe PIN-y na ebooki w bibliotece

Darmowy PINy na ebooki

200 darmowych PIN’ów na kwiecień zostały rozdane Czytelnikom już pierwszego dnia miesiąca. Dla Czytelników biblioteki PIN’y są zupełnie darmowe i umożliwiają dostęp do ponad 28 tys. tytułów książek w wersji cyfrowej (e-booków) na platformie LEGIMI. Po aktywowaniu kodu czytelnik ma dostęp do usługi przez 30 dni.

Dostępne od 7 kwietnia!
Kody dostępne będą od wtorku 7 kwietnia w godzinach 8.00 – 14.30 tylko w mediatece Góra Mediów i wydawane będą drogą mailową lub telefoniczną. Na zgłoszenia czekamy od jutra (7 kwietnia). Uwaga: Wiadomości wysłane przed tym terminem nie będą brane pod uwagę! – informuje A. Urbańska.

Jeśli zgłosiłeś się po PIN, ale go nie dostałeś…
Jeśli zgłosiłeś się po PIN, ale go nie otrzymałeś, to musisz zgłosić się jeszcze raz. Ale pamiętaj, nie wcześniej niż 7 kwietnia (zgodnie z informacją powyżej). – Czytelników, którzy się do nas zwracali od 1 kwietnia i którym nie udało się otrzymać PIN’ów drogą elektroniczną, prosimy o ponowny kontakt mailowy (goramediow@biblioteka.zgora.pl) lub telefoniczny (68 453 26 15). W wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej – informuje A. Urbańska.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here