Bezpłatne szkolenia ZUS

0
218
fot. ZielonaNews.pl

Krosno Odrzańskie, ul. Słubicka 1

23 listopada w godz. 11:00 – 13:00 zapraszamy nauczycieli na dyżur telefoniczny dotyczący świadczeń emerytalnych. Podczas dyżuru można będzie otrzymać informację na temat m.in. nauczycielskich świadczeń kompensacyjnych oraz zmian w reformie emerytalnej. Dyżur pod numerem telefonu 68 383-87-46 wew. 42.

28 listopada odbędzie się szkolenie skierowane do płatników składek z zakresu ustalania ustawodawstwa. Na szkoleniu przedstawimy m.in. zasady wynikające z przepisów dot. koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego oraz zasady potwierdzania formularzy A1. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 68 3294215. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu.

 

Zielona Góra, ul. Kupiecka 65

20 listopada zapraszamy lekarzy i asystentów medycznych na bezpłatne szkolenie z zakresu elektronicznych zwolnień lekarskich. W jego trakcie przedstawimy schemat obiegu e-ZLA, korzyści i ułatwienia wynikające z wprowadzenia e-ZLA oraz powiemy jak wystawiać elektroniczne zwolnienia na PUE ZUS. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 68 329-42-15. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu.

23 listopada zapraszamy płatników składek rozpoczynających działalność gospodarczą na szkolenie „ABC nowego przedsiębiorcy”. Na szkoleniu przedstawimy: zasady zgłaszania osób prowadzących działalność gospodarczą na podstawie wpisów do CEIDG, zasady zgłaszania osób prowadzących pozarolniczą działalność podlegających wpisowi do KRS oraz powiemy kto ma prawo do preferencyjnych składek. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 68 3294215. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu.

26 listopada odbędzie się szkolenie skierowane do płatników składek z zakresu ustalania ustawodawstwa. Na szkoleniu przedstawimy m.in. zasady wynikające z przepisów dot. koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego oraz zasady potwierdzania formularzy A1. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 68 3294215. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu.

27 listopada zapraszamy płatników składek oraz przedstawicieli biur rachunkowych na szkolenie pt.: „e-ZLA – przekonaj się, że warto”.  Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jakie korzyści wynikają z wprowadzenia e-ZLA, jak założyć profil na PUE ZUS, jak obsługiwać elektroniczne zwolnienia oraz jak pobierać je z PUE. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 68 3294215. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu.

30 listopada odbędzie się szkolenie z zasad ustalania prawa do zasiłku chorobowego. Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jaki jest okres wyczekiwania na prawo do zasiłku chorobowego, kiedy jest prawo do zasiłku chorobowego po ustaniu tytułu ubezpieczenia, jaka jest wysokość zasiłku chorobowego oraz kiedy zasiłek jest obniżony. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 68 3294215. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu.

Świebodzin, ul. Sikorskiego 42

22 listopada zapraszamy płatników składek oraz przedstawicieli biur rachunkowych na szkolenie pt.: „e-ZLA – przekonaj się, że warto”.  Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jakie korzyści wynikają z wprowadzenia e-ZLA, jak założyć profil na PUE ZUS, jak obsługiwać elektroniczne zwolnienia oraz jak pobierać je z PUE. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 68 382 21 11. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu.

Żary, ul. Lotników 1A

23 listopada zapraszamy na szkolenie skierowane do płatników składek z zakresu ustalania ustawodawstwa. Na szkoleniu przedstawimy m.in. zasady wynikające z przepisów dot. koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego oraz zasady potwierdzania formularzy A1. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 68 3294215. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu.

Nowa Sól, ul. Kościuszki 29

19 listopada zapraszamy płatników składek na szkolenie pt.: „e-ZLA elektroniczne zwolnienia lekarskie – przekonaj się, że warto”. Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jakie korzyści wynikają z wprowadzenia e-ZLA, jak założyć profil na PUE ZUS, jak obsługiwać elektroniczne zwolnienia oraz jak pobierać je z PUE. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 68 3875237 wew.162,176,181. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu.

20 listopada natomiast organizujemy szkolenie z zakresu elektronicznych zwolnień lekarskich skierowane do przedstawicieli biur rachunkowych. Podczas szkolenia przedstawimy m.in. korzyści z wprowadzenia elektronicznych zwolnień, powiemy jak założyć PUE ZUS, jak obsługiwać dokumenty e-ZLA oraz jak je pobierać z PUE ZUS. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 68 3875237 wew. 162 i 116. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu.

20 listopada zapraszamy płatników składek i przedstawicieli biur rachunkowych na bezpłatne szkolenie z zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu z tytułu umów cywilnoprawnych. Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo m.in. jakie są obowiązki płatników w zakresie sporządzania i korygowania dokumentów ubezpieczeniowych oraz zasady rozstrzygania zbiegów tytułów do ubezpieczeń emerytalnego i rentowego. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 68 3875237 wew. 179 lub elektronicznie na adres e-mail: aleksandra.ruszkiewicz01@zus.pl. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu.

27 listopada odbędzie się szkolenie z zasad ustalania prawa do zasiłku opiekuńczego. Na szkoleniu przedstawimy komu i kiedy przysługuje prawo do zasiłku z tytułu opieki, w jakim wymiarze przysługuje zasiłek z tytułu opieki, dokumentowanie prawa do zasiłku z tytułu opieki. Zgłoszenia przyjmujemy pod nr telefonu 68 3875237 wew.172. Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here