Reklama
Reklama
Reklama
niedziela, 7 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaWydarzeniaMiejskieBezpłatna joga dla dorosłych w Zielonej Górze. Rusza cykl spotkań

Bezpłatna joga dla dorosłych w Zielonej Górze. Rusza cykl spotkań

Mieszkańcy Zielonej Góry będą mogli wziąć udział w bezpłatnych zajęciach jogi dla dorosłych. To propozycja dla osób, które chcą zadbać o kondycję, odprężyć się i znaleźć chwilę relaksu.

Zajęcia odbędą się w wybrane soboty o godzinie 12:00 przy ul. Generała Sikorskiego 4 w Zielonej Górze. Organizatorzy przygotowali trzy terminy spotkań:

  • 30 maja 2026 roku,
  • 20 czerwca 2026 roku,
  • 18 lipca 2026 roku.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia poprowadzi Ellie Gatzaki.

Zapisy prowadzone są mailowo pod adresem: prometeusz_zg@wp.pl oraz poprzez wiadomość SMS pod numerem 731 571 787.

W zgłoszeniu należy podać dopisek „Joga dla dorosłych”, wybraną datę zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika.

Wydarzenie finansowane jest ze środków Miasta Zielona Góra.

Od czerwca ruszają także zajęcia w plenerze w ramach tzw. Zielonego Czerwca. Więcej informacji znajdziecie tutaj: Bezpłatne zajęcia jogi w plenerze. Rusza Zielony Czerwiec.

Źródło: materiały organizatora

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Kopciuchy trują nie tylko zimą

Smog z kopciuchów, czyli starych pieców, to nie jest problem sezonowy. Rozmowa z dr Anną Śniady, lekarzem pulmonologiem. Czym właściwie jest smog? Dr Anna Śniady, pulmonolog:...

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj