Pies wyciągnięty z opresji. Ma złamany kręgosłup, śrut w ciele (ZDJĘCIA)

1
201
fot. OTOZ Zielona Góra
Wczoraj w godzinach wieczornych na terenie prywatnej posesji, w szopie, znaleziono pobitego, nie mogącego podnieść się psa. – Dziewczyna, która go znalazła, zadzwoniła do naszej inspektorki. Psiak natychmiast został zabrany w bezpieczne miejsce – informuje OTOZ Zielona Góra.

Ze złamanym kręgosłupem, ze śrutem w ciele

Znaleziony w szopie, w której schował się przed oprawcą lub szukał pomocy. Cały pyszczek w krwiakach, wygięty, bez czucia w tylnych łapach. – Po pierwszych badaniach wiemy, że ma złamany kręgosłup. Nie wiemy, czy jest uszkodzony rdzeń. W ciele znajduje się też śrut. Ktoś do tego psa również strzelał – informuje OTOZ Zielona Góra.
Weterynarze wykluczyli wypadek z udziałem samochodu czy pogryzienie przez innego psa. Psiak został pobity za pomocą tępego narzędzia. Stan psa jest wynikiem katowania go przez człowieka. – Psiak w tym momencie przebywa w klinice w Gorzowie Wielkopolskim. Prosimy o pomoc! Przed psiakiem tomograf i kolejne badania. Jeśli psiak przeżyje, czeka go operacja kręgosłupa, a następnie kilka miesięcy rehabilitacji – informuje OTOZ Zielona Góra. Więcej możecie znaleźć na: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/frankuwalcz

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here