Będzie można zamawiać i odbierać książki w bibliotece głównej i niektórych filiach

0
216
fot. ZielonaNews.pl

Biblioteka Norwida w Zielonej Górze ma kolejną  dobrą wiadomość dla czytelników! – Od poniedziałku, 30 listopada 2020 r., materiały biblioteczne będzie można zamawiać i odbierać w punkcie nie tylko w gmachu głównym, ale także w większych filiach na terenie miasta – poinformowała Anna Urbańska z biblioteki Norwida. 

Książki, filmy, audiobooki, muzykę i inne publikacje można zamawiać on-line, mailowo lub telefonicznie. Wystarczy zamówić wybrane publikacje poprzez katalog on-line, telefonicznie lub e-mailowo a następnie umówić się po odbiór książki na konkretną godzinę (wystarczy zadzwonić do biblioteki miedzy 8.00 a 14.30 i uzgodnić termin). – Bibliotekarz po skompletowaniu zamówienia rejestruje wypożyczenia na koncie czytelnika i przygotowuje paczkę z zamówionymi zbiorami, którą czytelnik odbiera o umówionej godzinie w wybranym punkcie odbioru przy wejściu do wybranej agendy – wyjaśnia A. Urbańska. Wszystkie zwroty przyjmowane są do wyłącznie BIBLIOBOXU przed gmachem głównym.

Zamówienia przyjmują:

Przypomnijmy, że gmach główny Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze oraz agendy na terenie miasta od 9 listopada 2020 r. do odwołania zostają zamknięte dla czytelników – Na podstawie § 6 ust. 11a rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here