Będzie boisko rolkowo-wrotkarskie. Znamy wyniki budżetu obywatelskiego (LISTA)

2
1468
People photo created by freepik - www.freepik.com

6 mln zł – tyle w tym roku miasto wygospodarowało na realizację inwestycji wskazanych przez mieszkańców. Największe poparcie zyskało zadania ph. Zadbany i bezpieczny Chynów. Jaki inwestycje jeszcze zostaną zrealizowane? Sprawdźcie poniżej!Boisko rolkowo-wrotkarskie i ładowarki

Łącznie 16 zadań zostanie zrealizowanych w ramach budżetu obywatelskiego 2020. Na zadania oddano 48497 ważnych głosów. Ponad 800 głosów była nieważna. Wśród ciekawszych inwestycji, które zostaną zrealizowane, z pewnością należy wymienić boisko rolkowo-wrotkarskie. Będzie to pierwszy taki obiekt w mieście. Posłuży do nauki jazdy na rolkach i wrotkach, gry w hokeja, czy unihokeja.  Powstaną też zielone ładowarki na terenie miasta (sztuk 10).Co nowego w dzielnicy Nowe Miasto?

W dzielnicy Nowe miasto największe zainteresowanie wzbudziła inwestycja polegająca na rewitalizacji dzielnicy Przylep. Racula doczeka się placu rekreacyjnego a Zawada placu zabaw. Doposażony będzie też plac rekreacyjny w Nowym Kisielinie i Starym Kisielinie. W Jeleniowie zostanie dokończone Centrum Rekreacyjno-Kulturowe. 

 

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Mieszkam na ul. Obywatelskiej i ta budowa schodów i podjazdów dla wózków i rowerów łącząca osiedle bloków przy Obywatelskiej z Ul. Źródlaną jest budowana przed ogłoszeniem wyników budżetu Obywatelskiego na 2020r to skąd wiedzieli że między innymi to wygra . To może by tak samo powstał parking na tak zwanej trawie koło już istniejącego parkingu bo już nie ma gdzie zaparkować wszystkie skwerki i trawniki są zamienione w miejsca parkingowe .Bloki są budowane a miejsc parkingowych jak na lekarstwo.
    A Dolina Gęśnika jeszcze nie skończona , a już powoli zarasta i niszczeje.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here