Będzie boisko piłkarskie przy ul. Sulechowskiej. Zielona Góra dostała dofinansowanie

0
742
Stypendium sportowe Marszałka Województwa Lubuskiego
Designed by Freepik

Dzisiaj prezydent Janusz Kubicki poinformował, że 3 mln zł trafi na budowę boiska piłkarskiego w  Zielonej górze. Dofinansowanie będzie pochodziło ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Będzie boisko piłkarskie przy ul. Sulechowskiej

To z pewnością fantastyczna wiadomość dla fanów piłki nożnej. Zielona Góra otrzyma 3 mln zł na budowę boiska piłkarskiego wraz z zadaszeniem. Ma być zlokalizowane przy ul. Sulechowskiej. – To fantastyczna wiadomość dla najmłodszych adeptów tej najbardziej popularnej dyscypliny na świecie, którzy w okresie zimowym nie bardzo mają gdzie się podziać w naszym mieście. Przy ul. Sulechowskiej jest już wielki kompleks obiektów sportowych. Swoje miejsce mają akrobaci, lekkoatleci, koszykarze, tenisiści a teraz poza trawiastymi boiskami powstanie kolejny obiekt dla piłkarzy – wyjaśnił J. Kubicki na swoim fanpage na Facebooku. Nie są jeszcze znane szczegóły dotyczące obiektów. Nie ma także wizualizacji obiektu.

Przypominamy także, że o budowie boiska mówi się już od jakiegoś czasu. Do tej pory wskazywano dwie lokalizację tego obiektu. Jedną z nich miały być właśnie okolice kompleksu sportowego przy ul. Sulechowskiej (czytaj więcej: Boisko do piłki)

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here