Będą nowe grille w Dolinie Gęśnika. A co z tolatemi?

0
407
fot. materiały prasowe

Urząd miasta w lutym ogłosił przetarg, w ramach którego na terenie Doliny Gęśnika pojawią się nowe urządzenia zabawowe i grille. Część mieszkańców dopytuje jednak, co z toaletą?
Mieszkańcy pytają o toalety w Dolinie Gęśnika

Mieszkańcy pod naszymi postami na Facebooku zwracali uwagę, że w Dolinie Gęśnika brakuje śmietników, teren jest za słabo monitowany a także jest deficyt toalet. Pan Andrzej zwraca uwagę, że budowa nowych elementów infrastruktury zabawowych to nic złego, jednak zwrócił uwagę, że szalet by się przydał. –  Nie ma w tym nic złego, ale zapomniano o choćby jednej toalecie dostępnej całodobowo na tak dużym kompleksie wypoczynkowo rekreacyjnym – komentował pod naszym postem na Facebooku pan Andrzej. Panii Ewa dodaje: Popieram. Uważam że jeszcze przewijak przy okazji toalety byłby mile widziany. Pan Wiesław pisze: No to kible muszom być. Nie? Pani Kasia pisze: Lepiej zainwestują tam w jakiś szalet.

Co z miejskimi szaletami?
Zapytaliśmy magistrat, jakie ma plany odnośnie szaletów. OD magistratu otrzymaliśmy taką odpowiedź: Na ten moment nie planujemy budowy miejskich toalet na terenie Doliny Gęśnika, dlatego w sezonie otwarcia parku linowego „Gęsie Tarasy” dostępna jest toaleta dla mieszkańców. Kompleks sportowy „Orlik” przy ul. Źródlanej będzie otwarty od 15.03.2023 r. Godziny otwarcia: pn-pt 12:00-20:00, sb-ndz 10:00-20:00.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here