Beatę potrącił pijany kierowca. Jest w śpiączce. Ruszyła zrzutka na rehabilitację

1
4501
fot. Print screen ze zrzutka.pl

18 listopada Beata została potrącona na przejściu dla pieszych przez pijanego kierowcę (czytaj więcej: Potrącenie przy ul. Batorego). Od tego czasu znajduje się w śpiączce. Jedyną szansą na powrót do zdrowia jest leczenie i długotrwała kosztowna rehabilitacja. By to było możliwe potrzebne są pieniądze. Dlatego ruszyła zrzutka —-> https://zrzutka.pl/d2x84c . Trwa również licytacja dla Beaty —> Licytacja Ogrodu Botanicznego.

W Polsce Beata nie ma szans na rehabilitację finansowaną przez NFZ. Może być leczona w prywatnym ośrodku, ale koszt jest ogromny: od 6 do 20 tys. zł. – Największe szanse na powrót do zdrowia to podjęcie intensywnej rehabilitacji w kierunku wybudzenia w pierwszym roku od momentu powstania śpiączki. Dlatego ważne jest wsparcie właśnie teraz, aby pomóc Beacie wrócić do normalnego życia – czytamy na zrzutce. Jeśli możecie, to pomóżcie!

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. W takich przypadkach ubezpieczyciel (ewentualnie UFG) niezwłocznie powinien uruchamiać środki na leczenie. Tu ważny jest czas.
    Przecież to wypadek komunikacyjny, a tu obowiązuje obowiązkowe OC (a nie składki na NFZ). I niech sobie później odzyskują kasę od sprawcy (bo był pod wpływem).

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here