Trzy Marchewki

Trzy Marchewki
Nazwa Firmy: Trzy Marchewki
Adres firmy:

Zielona Góra

Krótke Info: “Trzy Marchewki” to sklep stacjonarny i internetowy z certyfikowaną żywnością ekologiczną.
Długi Opis Firmy:

Naszą działalność rozpoczęliśmy w październiku 2013 roku otwierając sklep stacjonarny, w którym oferujemy całą gamę certyfikowanych produktów ekologicznych. Mieliśmy nieodpartą ochotę na codzienny dostęp do smacznych i zdrowych produktów przy czym najbardziej zależało nam na chlebie.
Oczywiście oferowane produkty są najwyższej jakości a warzywa i owoce w różnych postaciach (świeże sezonowo, suszone lub przetworzone) są gwarancją wybornych smaków.
Łączymy ze sobą wyśmienite smaki z wysoką jakością produktów.
Ponieważ sklep prowadzimy z dużym zaangażowaniem, aby zakupy były trafione i stały się czystą przyjemnością.

Sprzedaż prowadzimy jedynie za pośrednictwem sklepu internetowego działającego pod adresem www.trzymarchewki.pl. Postaraliśmy się, aby zdjęcia produktów i dane (podawane w ślad za dostawcą) były poprawne. Obecnie oferta obejmuje ponad 2 tysiące produktów i liczba ta stale się powiększa.
Produkty dostarczamy osobiście na terenie całej Zielonej Góry a klientów z terenu całego kraju obsługujemy za pomocą firmy kurierskiej i paczkomatów.

W szczególności polecamy makarony, desery, kawy herbaty, kasze makarony, nabiał, napoje, oleje, orzechy, proteiny, słodycze, cukry i słodziki, przyprawy, wędliny a także produkty bezglutenowe.

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Trzy Marchewki