Dachy Tarasowe

Dachy Tarasowe
Nazwa Firmy: Dachy Tarasowe
Kategoria:
Telefon: 660952999
Adres firmy:

Kożuchowska 8d
65-364 Zielona Góra

Krótke Info: Ogrody Zimowe, Markizy, Pergole, Zadaszenia tarasów
Długi Opis Firmy:

DachyTarasowe.Eu
http://www.dachytarasow.eu
email: biuro@dachytarasowe.eu

W naszej ofercie znajda państwo markizy jaki i markizy tarasowe czy też markizy pionowe wszystkie z napędem elektrycznym. Markizy do ogrodów zimowych zadaszeń tarasów czy też inaczej zwanych oranżeri lub oaz ze szkła. Jedyną markizą rozsuwaną ręcznie jest paravento markiza boczna. Nasze oazy ze szkła nazywane także ogrodami zimowymi czy oranżeriami spełnią Państwa marzenia o wymarzonej zabudowie tarasu. Są one bezramowe i zapewniają pełen niezakłócony widok na ogród. Nasze zadaszenie tarasu Terrazza czy pergole Pergotex II można w każdej chwili rozbudować i stworzyć z niego ogród zimowy. Pergole lekkie jak Plaza Home, Pro czy Viva zapewnie przyjemny cień i ochronią przed deszczem. Wybór produktów jest wielki i dlatego prosimy Państwa o zapoznanie się z nimi w odpowiednim dziale.

Chciałbyś wycenić Twój wymarzony dach, wyślij do nas zapytanie ! Oglądnij naszą strone, znajdziesz tu wiele produktów i wskazówek do nich, które pozwolą Ci na poznanie oferowanych przez nas produktów.

Markizy, Markizy tarasowe, Markizy do zabudowy, Markizy do ogrodów zimowych/oranżerii/zadaszeń, Zacienienia, Pergole, Patio, Pergotendy, Zadaszenie tarasu, Zabudowy tarasu, Ogrody zimowe, Oranżerie, Werandy, Oazy ze szkła, Drzwi przesuwne całkowicie ze szkła bezramowe, Zabudowy balkonów, Zabudowy bezramowej, Konstrukcjie aluminiowe, Stolarka aluminiowa, Drzwi i okna, ścianki działowe ze szkła, wszystkie te konstrukcje zamontują dla Państwa certyfikowani instalatorzy gwarantujący jakość. Wszystkie produkty są prefabrakowany dla Państwa w Niemeczech, a następnie tylko składane na miejscu montażu. Działamy z Zielonej Góry, montujemy w Polsce, Niemieczech, Czechach, w rozsądnych odległościach gwarantującyh póżniej Państwu bezproblemową obsługe gwarancyjną i pogwarancyjną.

  • Dachy Tarasowe

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Dachy Tarasowe