Rusza BABSKI RAJd. Każda kobieta może wziąć udział

0
1237
Designed by Freepik

Rusza druga edycja BABSKIEGO RAJdu, a za kierownicami aut zobaczymy tyko Panie. – Jest to rajd samochodowy turystyczny. Impreza jest otwarta, zapraszamy do wspólnej zabawy – zachęcają organizatorzy akcji. Warto zaznaczyć, że nie jest to rajd wyścigowy, lecz na punkty za wykonane zadania na trasie.

BABSKI RAJd rusza 14 kwietnia

 

Załoga samochodu składa się z dwóch osób, ale kierowcą musi być kobieta. Pilotem może być dowolna osoba, a samochód może być pełen kibiców, rodziny i przyjaciół. – Spotykamy się 14 kwietnia o 10:00 na terenie PZMot na odprawie załóg, gdzie otrzymacie wszelkie wskazówki i szczegóły dotyczące rajdu, otrzymacie mapy z trasą po której będziemy się poruszać – informują organizatorzy. 
Na trasie rajdu czekać na Was będą liczne zadania: sprawnościowe, łamigłówki, próby rekreacyjne jak i samochodowe. Wszystko to z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
Na Babski Rajd przybywamy własnym samochodem, którym pokonamy trasę.
Górna granica wieku nie istnieje. 
Na zakończenie rajdu planowane jest ognisko w rytmach muzyki na terenie Tawerny Żeglarskiej w Rudnie 12, gdzie można również skorzystać z noclegu. Szczegóły dotyczące rajdu znajdziecie na Facebook.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here