Awantura domowa zakończona tragedią. Mąż udusił żonę

0
670

W Kożuchowie podczas awantury domowej doszło najprawdopodobniej do morderstwa. – Na miejscu zatrzymano męża ofiary, którego zachowanie wskazywało, że mógł mieć udział w pozbawieniu życia kobiety – informuje Zbigniew Fąfera, rzecznik prokuratury okręgowej w Zielonej Górze.
Do zdarzenia doszło w środę 10 marca. – Do jednego z mieszkań w Kożuchowie wezwani zostali przez sąsiadów policjanci miejscowego Komisariatu, którzy zaalarmowali zostali o awanturze domowej i agresywnym zachowaniu jednego z mieszkańców. Policjanci po wejściu do mieszkania ujawnili w nim zwłoki 65 letniej kobiety – informuje Z. Fąfera.

Kobieta została uduszona
11 marca przeprowadzono sekcję zwłok. Z badań biegłego medyka sądowego wynika, że kobieta zmarła  najprawdopodobniej w wyniku uduszenia. – Od ofiary pobrano materiał biologiczny celem wykonania dalszych  szczegółowych badań – wyjaśnia rzecznik prokuratury.

Zarzut zabójstwa dla męża

– Dzisiaj prokurator przedstawił 63 letniemu mężowi ofiary zarzut zabójstwa z art. 148 par. 1 kk. Prokurator skieruje następnie do sądu wniosek o zastosowanie aresztu tymczasowego wobec podejrzanego – informuje Z. Fąfera.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here