Uczniowie relacjonują wydarzenia w V LO: Robiła to jakby była zaprogramowana (WIDEO)

1
17340
Atak uczennicy w szkole w Zielonej Górze
fot. ZielonaNews.pl

Dzisiaj około godz. 9.00 doszło do dramatycznych wydarzeń w V LO w Zielonej Górze. Jedna z uczennic  zaatakowała nożem kuchennym uczniów placówki. – Najpierw wbiegła do swojej klasy, „dziabnęła” jedną osobę nożem w skroń, a drugiej w przedramię. Z relacji naszych kolegów z różnych klas wiemy, że było o krok od tragedii – relacjonują uczniowie szkoły.
Atak uczennicy w szkole w Zielonej Górze

Atak uczennicy w szkole w Zielonej Górze

Uczniów zaniepokoiły krzyki w szkole. Z relacji uczniów wynika, że dziewczyna najpierw wbiegła do swojej klasy i zaatakowała jedną z uczennic. Potem druga została ugodzona w przedramię. – Jakby dalej się zamachnęła, jakby ktoś jej nie odepchnął mogłoby się skończyć bardzo źle dla wielu naszych znajomych. Ona była w takim amoku, że nawet nie panowała nad tym. Robiła to jakby była zaprogramowana.  Wchodziła do jednej klas, próbowała kogoś złapać, dźgnąć nożem. Następnie wchodziła do drugiej i tak cały czas dopóki jej nie obezwładnili – relacjonują uczniowie szkoły. – Nauczycielka matematyki zamknęła nas w sali. Czekaliśmy – relacjonują uczniowie. Wyjaśniają, że dziewczyna wcześniej w komunikatorze społecznościowym przesyłała dziwne wiadomości. I pokazują wiadomość (poniżej).
Policja: Ugodzone zostały trzy przypadkowe osoby. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo

Na miejscu bardzo szybko pojawiła się policja. – Uczennica klasy II w wieku lat 17. zaatakowała trzy przypadkowe uczennice innych klas za pomocą noży kuchennych, które przyniosła ze sobą z domu. Uczennice zostały zaopatrzone medycznie. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 17-letnia sprawczyni została zatrzymana. Na miejscu policjanci prowadzą czynności – wyjaśniała dziś Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Policja ustala przyczyny tragedii ( więcej z policyjnej relacji znajdziecie na naszym portalu: Rzeczniczka policji o ataku uczennicy w szkole Zielonej Górze)

 

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Lepiej żeby dołączyła do grona samobójców ? Młodzież jest impulsywna i dlatego nauczyciel jest pedagogiem ! On odpowiada za młodzież nie ma odwalić 7 h max i do domu, tylko uczyć i obserwować. Nikt sam z siebie noża nie wyciąga z dnia na dzień. Winę ponoszą ci którzy wiedzieli o sprawie od wewnątrz i milczeli bądź dołożyli cegiełki. Warto też sprawdzić dlaczego akurat te osoby są poszkodowane i jakie miała relacje z nimi.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here