Artyści z całej Polski zjadą do Zielonej Góry. Po to by pomóc!

0
2851
fot. ZielonaNews.pl

Już po raz 15. w Zielonej Górze odbędzie się gala charytatywna “Warto jest Pomagać”. A wraz z nią możemy liczyć na sporą dawkę pozytywnych i zarazem muzycznych emocji. Bilety, które są jednocześnie cegiełkami, rozchodzą się w zawrotnym tempie. Dlatego warto kupić je już dziś.

Kto wystąpi podczas gali?

14 grudnia w hali CRS o godz. 19.00 odbędzie się po raz kolejny gala charytatywna Warto jest Pomagać. Artyści z całej Polski przyjadą do nas i zaśpiewają, a wszystko po to by pomóc potrzebującym. Przy akompaniamencie orkiestry “Warto jest pomagać” pod dyrekcją Wojciecha Zandeckiego wystąpią: Halina Młynkowa, Anna Jurksztowicz, Igor Herbut, Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak Stanisław Karpiel Bułecka, a także rodzeństwo Małgorzata Romanowska i Grzegorz Hryniewicz. – Od dziś rusza sprzedaż biletów – cegiełek. Można je kupić na stronie Abilet za kwotę 100 zł, 80 zł oraz 60 zł – mówił Hryniewicz. Biletów jest tysiąc. – Proszę się spieszyć, bo może zabraknąć. Każdego roku wszystkie się sprzedają z czego bardzo się cieszymy – mówi Hryniewicz.

Dla kogo będą zbierane pieniądze?

Co roku jest to decyzja stowarzyszania. W tym roku postanowiliśmy, że będzie to nasza podopieczna, weterynarz, która uległa wypadkowi samochodowemu, jest rehabilitowana, czyli Ola Mądry. Powoli, powoli wraca do zdrowia – mówił dziś podczas konferencji prasowej Grzegorz Hryniewicz, organizator akcji. A jego bratowa Agnieszka Hryniewicz, która jest również zaangażowana w realizację gali podkreślała: Jest to cudny człowiek bardzo zaangażowany społecznie a także ciągle rozwijający się. Ola jechała na kolejne studia, które zaczęła robić, żeby pomagać zwierzakom no i ta fatalna pogoda spowodowała, że teraz potrzebuje pomocy – tłumaczy Agnieszka Hryniewicz.

Dla szpitala i artystów

Pieniądze będą także zbierane na wyposażenia Centrum Zdrowia Matki i Dziecka. A w ramach akcji artyści artystom także na rehabilitację Katarzyny Geartner, która dostała podwójnego udaru.  -Jak wiadomo, czym większa ta rehabilitacja, tym większa szansa na powrót do zdrowia i sprawność.  Dlatego postawiliśmy, że część tych pieniędzy przekażemy na rehabilitację tej znanej kompozytorki – wyjaśnia G.Hryniewicz.

 

 

 

 

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here