Apartamenty z widokiem na las i góry już od 270 tys. zł!

0
615

Panorama Park to komfortowy apartamentowiec położony w urokliwej i spokojnej części najstarszego polskiego uzdrowiska Cieplice Zdrój. Widokowa działka, na której powstaje inwestycja, otoczona jest lasem i górami, jednocześnie eksponując panoramę Karkonoszy. W ramach projektu powstaną 54 apartamenty jedno, dwu i trzypokojowe o wielkości od 29 do 70 m2. Apartamenty do nabycia już od 270 tys. zł. Warto podkreślić, że  inwestycja Panorama Park jest sygnowana przez Maję Włoszczowską.

Niezwykłe otoczenie obiektu

Mieszkańcy Panorama Park mogą poczuć się wyróżnieni. Żadna inna inwestycja w regionie nie oferuje tak bogatego pakietu dodatkowych korzyści. Do dyspozycji mieszkańców będzie basen zewnętrzny z widokiem na góry, z plażą i z leżakami, parasolami. Będzie można korzystać także z siłowni zewnętrznej, siłowni, sauny.  Z kolei dla najmłodszych będzie plac zabaw. A wszystko to otoczone zadbaną architekturą ogrodową. Ciekawym dodatkiem będzie także warsztat rowerowy sygnowany przez Maję Włoszczowską

Wysoki standard wykończenia mieszkań

Przy tworzeniu inwestycji wykorzystano najwyższej jakości materiały wykończeniowe: szkło, kamień oraz drewno. W trosce o komfort mieszkańców Panorama Park w ofercie sprzedażowej znajdują się tylko i wyłącznie mieszkania wykończone. W pokojach, przedpokojach, sypialniach zarówno ściany jak i sufity będą malowane. Podłoga będzie z paneli drewnianych Barlinek (lub równoważnych), w pomieszczeniach wykorzystane będą listwy przypodłogowe systemowe, drzwi wewnętrzne typu Porta Grande (lub równoważne) a także drzwi wejściowe antywłamaniowe klasa C.

Łazienka będzie wyposażona w ceramikę ścienną i podłogową Imola (lub równoważna), umywalki i miski ustępowe Villeroy&Boch, grzejnik łazienkowy drabinkowy Zender, wannę lub kabinę prysznicową, baterie łazienkowe Grohe (lub równoważne). Na balkonach i tarasach będą balustrady szklane lempy led zewnętrzne.

Planowany termin oddania inwestycji IV kwartał 2019.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się: 

PANORAMA PARK Sp.z.o.o. Sp.K

58-500 Jelenia Góra

Specjalista ds sprzedaży
Magda Wateha
tel 795 404 200
75 7522980

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here