Aktywne półkolonie. Będą zajęcia survivalowe, taniec, bitwa NERF®, fotobudka, druk 3D

0
455
Kids photo created by freepik - www.freepik.com

Wakacje coraz bliżej. Jak urozmaicić czas dzieciom w dni wolne od szkoły? Ciekawą propozycję ma Mała Akademia Sportu, która proponuje aktywne spędzenie czasu. Będzie sporo ruchu na świeżym powietrzu, ale także ogrom zajęć podsycających ciekawość i dziecięcą pasję.

Półkolonie z Małą Akademią Sportu to przede wszystkim ruch na świeżym powietrzu

Wakacje z Małą Akademią Sportu to przede wszystkim ruch na świeżym powietrzu. Codziennie dzieci będą miały zapewnioną wspaniała zabawę pełną aktywności.  W planach są choćby zajęcia z tenisa ziemnego, gry zespołowe jak koszykówka, siatkówka, piłka nożna, a jeśli basen będzie otwarty, to także zajęcia pływackie.

Robotyka, taniec a nawet angielski na sportowo

fot. materiały prasowe

Poza aktywnością fizyczną przewidziano zajęcia z robotyki i programowania  LEGO®, zajęcia survivalowe (budowa schronienia, tor przeszkód, gra terenowa) warsztaty szycia/rękodzieła/DIY, gry i zabawy na świeżym powietrzu, bitwa NERF®, fotobudkadruk 3D, zajęcia taneczne, angielski na sportowo, gry na konsoli, gry planszowe, Gravitrax®, mega klocki, łuk, boule, ringo, dart, animacje, a także seans filmowy (*wyjście do kina zależne od dostępności).

Bezpieczeństwo gwarantowane

Nasza kadra instruktorów i wychowawców doskonale wie jak zadbać o bezpieczeństwo i dobrą zabawę każdego uczestnika wypoczynku. Grupy liczą od 10 do 12 dzieci w podobnym wieku – informują organizatorzy.  W związku z epidemią COVID-19 wdrożone zostaną wszystkie zalecane procedury. Koszt zajęć to 550 zł (zniżka dla rodzeństwa 40 zł/os). Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora: Półkolonie z Małą Akademią Sportu.

Zerknijcie na przykładowy plan zajęć! (poniżej)

Plan dnia (przykład)
przywóz dzieci od 7:45
poranny rozruch 8:10
angielski 8:30
tenis ziemny 9:30
przerwa śniadaniowa 10:30
gry zespołowe 11:00
obiad 12:30
zabawy świetlicowe 13:15
pływanie 14:00
taniec / rekreacja 15:15
odbiór dzieci 16:00

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here