Akademia Budowy w Poznaniu – warsztaty i konsultacje z ekspertami

0
116
fot. materiały prasowe

Już 6 października w Poznaniu odbędzie się Akademia Budowy – największe wydarzenie w Polsce dla osób budujących dom. W cenie biletu 25 zł uczestnicy mogą wziąć udział w wykładach i warsztatach oraz skorzystać z kilkugodzinnych, indywidualnych konsultacji m.in. z architektem, konstruktorem, kosztorysantem i liderami rynku budowlanego.

Czy jest akademia budowy?

Akademia Budowy od czterech lat jest organizowana w największych miastach w Polsce. Konferencja ma charakter praktyczny, oprócz wykładów specjalistów, na program składają się warsztaty z murowania metodą suchą oraz indywidualne konsultacje z architektem, konstruktorem, kosztorysantem, kierownikiem budowy, architektem wnętrz i liderami rynku budowlanego. Każdy zainteresowany uzyska więc kompleksową pomoc w zakresie realizacji inwestycji. Organizatorzy zachęcają, by zabrać ze sobą wszelką dokumentację związaną z budową domu: mapki do celów projektowych, warunki zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego oraz wyrys i wypis z gruntów.

Budowa domu to poważna decyzja, dlatego do jej rozpoczęcia trzeba się dobrze przygotować. Pamiętajmy, że nie wystarczy samo wybranie projektu domu, materiałów i firmy budowlanej. Czasami na drodze stają nieprzewidziane przeszkody. Już po zakupie działki może się okazać, że projekt domu, który wybraliśmy nie jest do niej dostosowany. Między innymi w rozwiązaniu takich problemów będziemy pomagać uczestnikom konferencji. mówi Mikołaj Bykowski z firmy Tooba.pl oferującej projekty domów.

Więcej informacji i rejestracja na stronie www.AkademiaBudowy.pl

Program Akademii Budowy w Pozaniu – czego się dowiesz?

Podczas wykładów w Poznaniu zostaną omówione takie tematy, jak:

  • wybór projektu domu (procedury formalno-prawne, analiza warunków zabudowy i funkcjonalności budynku, czym jest i ile kosztuje adaptacja projektu, lepiej wybrać projekt gotowy czy indywidualny?);

  • ściany konstrukcyjne z ceramiki budowlanej;

  • systemy osłon okiennych;

  • obniżenie kosztów budowy;

  • możliwości wykorzystania pomp ciepła;

  • WT 2017 a systemy grzewcze i wentylacyjne.

Pomiędzy wykładami organizatorzy przewidzieli również półgodzinne warsztaty z murowania ścian. Instruktor zaprezentuje uczestnikom nowoczesną metodę murowania ścian „na sucho”. Każdy chętny będzie mógł również samodzielnie (oczywiście pod okiem instruktora) spróbować wykonać fragment ściany.

Data, miejsce i zapisy na Akademię Budowy w Poznaniu

Konferencja odbędzie się 6 października w MTP (Międzynarodowych Targach Poznańskich) przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu. Od godziny 8.30 do 9.00 organizatorzy zaplanowali rejestrację uczestników. Akademia Budowy potrwa do ok. godz. 15. Bilety:

  • Bilet w cenie 25 zł (wersja standard) – uprawnia do udziału w warsztatach i we wszystkich wykładach, indywidualnych konsultacjach ze specjalistami, losowaniu upominków.
  • Bilet w cenie 50 zł (wersja premium)uczestnicy otrzymują ponadto dwudaniowy obiad, pakiet dodatków związanych z budową domu o wartości 500 zł oraz rabat na dowolny projekt domu o wartości 200 zł.

Więcej informacji i rejestracja na stronie www.AkademiaBudowy.pl

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here