Agnieszka Chylińska, Łydka Grubasa. Przed nami Bachanalia!

0
1245
Bachanalia 2022 w Zielonej Górze
ZielonaNews.pl

W poniedziałek, 6 czerwca, startują Bachanalia! Jak wyjaśniają organizatorzy tegoroczna edycja jest wyjątkowa, ponieważ będzie nawiązywać do wieloletniej tradycji akademickiej pod hasłem „Bachanalia łączą pokolenia”.
Bachanalia 2022 w Zielonej górze

– Z tej okazji studenci przygotowali moc atrakcji w postaci wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych i sportowych, odbywających się na terenie Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz miasta Zielona Góra. Nie zabraknie także dobrej muzyki, bowiem zwieńczeniem tegorocznych obchodów będą występy największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, takich jak: Agnieszka Chylińska, IGO, PRO8L3M, OKI, Łydka Grubasa czy DJ Soin – tłumaczy Parlament Studencki UZ. Poniedziałkowy program, to imprezy sportowe w Kampusie A (13:00 – 20:00) i WIELKIE GRILLOWANIE w Kampusie B (18:00 – 23:00)

Program Bachanalia
Program Bachanliów wypchany jest wydarzeniami po brzegi. Pierwsze imprezy odbędą się już 6 czerwca. Na ten dzień zaplanowani mi.n. Wielkie Grilowanie czy Bachanaliowy Gigantoball. W kolejne dni odbędą się zmagania akademików, turnieje sportowe, warsztaty. W przyszły piątek rozpoczną się bachanaliowe koncerty. Nie zabraknie także jedzenia z Foof Trucków. Szczegółowy program znajdziecie tutaj: Bachanalia – Program

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here