A na placu Teatralnym świątecznych ozdób brak… (SONDA)

2
742
Zapomniany pl. Teatralny
fot. Mirosław Materek/ Pl. Teatralny jakby zapomniany...

6 grudnia szumnie odpalono świetlne iluminacje na deptaku (czytaj więcej: Tłumy przyszły rozświetlić Zieloną Górę). Kolorowymi światełkami rozbłysły trzy choinki na placu Bohaterów i jedna przy ratuszu. Łańcuchy, girlandy świetlne zdobią drzewa, budynki, urzędy (Zobacz także: Skaczą na linach po urzędzie by go ozdobić). A na niedawno oddanym, nowiutkim placu Teatralnym pusto i ozdób brak…

Czytaj dalej za reklamą —>


 

Ponad 200 tys. zł miasto wydało na strojenie miasta. A pl. Teatralny jest pusty…

fot. Mirosław Materek

215 tys zł – tyle z miejskiej kasy wygospodarowano na świąteczne strojenie miasta. Wykaz dekoracji to 28 punktów, w których wyszczególniono ponad 1000 ozdób. Mimo to plac Teatralny nie został uwzględniony w wykazie (znajdziecie go poniżej) i zamiast świecić kolorowymi iluminacjami, świeci pustkami… Czy miasto nie powinno inaczej zagospodarować świątecznych iluminacji i ozdobić tę część miasta?

Czytaj dalej za reklamą —>Czy jednak miasto wygląda wystarczająco świątecznie i wcale w tym miejscu nie potrzeba więcej ozdób? Czy Waszym zdaniem świąteczne iluminacje powinny pojawić się na pl. Teatralnym? Weźcie udział w naszej sondzie! (poniżej) A także zobaczcie galerię zdjęć prezentujących świąteczne iluminacje w obiektywie Mirosława Materka.

Czy na pl. Teatralnym powinny pojawić się świąteczne iluminacje?

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Po co ozdabiać miasto skoro brakuje infrastruktury. Tylko debil kupuje stroje gdy szwankuje mu organizm.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here