86-letnia kobieta wyszła z domy. Znaleziono ją zziębniętą w krzakach

0
266
fot. KMP Zielona Góra

Zielonogórscy policjanci z ciągu zaledwie godziny od zgłoszenia zaginięcia odnaleźli starszą, schorowaną kobietę, która wyszła z domu. Seniorka decyzją lekarza trafiła do szpitala.

Policjanci odnaleźli kobietę po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia, w miejscu oddalonym od jej domu o zaledwie kilkaset metrów. Okazało się, że kobieta leżała w zaroślach poniżej skarpy. Policjanci przypuszczają, że idąc w nocy mogła nie zauważyć skarpy, potknęła się i zsunęła w dół. Niestety kobieta nie miała siły wstać i leżała w tym miejscu przez kilka godzin. 86-latka była zziębnięta. Policjanci wezwali na miejsce karetkę, a lekarz zadecydował o zabraniu kobiety do szpitala.

To zdarzenie pokazuje, jak ważna i czasem niedoceniana jest praca policjantów. Dzięki szybkości działania i ogromnemu zaangażowaniu policjantów starszej kobiecie nic już nie zagraża i będzie mogła wrócić bezpiecznie do swojego domu. Przykładów takich trudnych i pełnych poświęceń działań w codziennej służbie policjanta jest bardzo wiele, ale dzięki temu ta praca jest  zaskakująca ale jednocześnie satysfakcjonująca. To już kolejne zadanie, z którego policjanci w gorącym okresie winobraniowym wywiązali się celująco.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here