5 propozycji, które powinieneś uwzględnić, wybierając prezent na święta dla dziewczyny

0
430
fot. materiały prasowe

Grudzień jest co roku miesiącem, gdy konieczne jest poczynienie mniejszych lub większych przygotowań świątecznych. Wybór najpiękniejszej choinki i zakupienie składników niezbędnych do wytworzenia tradycyjnych potraw wigilijnych, nie stanowi jedynych zadań. Punktem kulminacyjnym spotkań świątecznych jest nie uczta, lecz chwila obdarowywania się upominkami.

Zgodnie ze świąteczną tradycją w czasie świąt spotykają się najbliższe rodziny, partnerzy i przyjaciele. Wybierając prezent na święta dla dziewczyny, jedynie pozornie nie ma się zbyt trudnego zadania. Sklepy już od listopada manifestują obecnością oferty dedykowanej na święta. Jednak, bogactwo różnych przedmiotów wcale nie pomaga w wyborze. Oczywiście, można zakupić upominek, na który natrafi się w czasie standardowych zakupów, ale czy ten będzie symbolem bliskości, znakiem pamięci i miłości? Po najlepsze, spersonalizowane upominki zaglądaj tylko na strony sklepu internetowego Murrano. Poznaj 5 często wybieranych prezentów świątecznych dla dziewczyny, które popularne są w 2019 roku.

1. Kalendarz książkowy z dedykacją na okładce

Kalendarz książkowy / źródło: Murrano.pl

Kalendarz stanowi praktyczny upominek wręczany w okresie świąt. Boże Narodzenie poprzedza czas witania nowego roku. Wówczas każdy staje się starszy o następne 12 miesięcy i konieczne jest zakupienie kolejnego, aktualnego kalendarza, w którym umieszczane będą notatki, wybrane zadania i plany.

2. Szkatułka na biżuterię i zegarki

Szkatułka / źródło: Murrano.pl

Wybierając upominek dla niej, często korzysta się ze sprawdzonych rozwiązań. Biżuteria stanowi solidny upominek, lecz z czasem, posiadanie ogromnej grupy tych produktów, zmusza do zastanawiania się nad sposobem bezpiecznego przechowywania. Wyroby jubilerskie są drobne i precyzyjnie wykonane. Przez to też łatwe do zagubienia. Nikt nie chciałby utracić pamiątkę i znaleźć ją dopiero w worku w odkurzaczu lub stracić ją bezpowrotnie. Elegancka szkatułka pomieści liczne dodatki w postaci 12 zegarków, a także kolczyków, łańcuszków, bransoletek, naszyjników czy pierścionków.

3. Słoik na ciastka

Słoik / źródło: Murrano.pl

 

Grawerowany słoik jest praktycznym upominkiem świątecznym dla dziewczyny. Pyszne ciasteczka będą wspaniałym dodatkiem grudniowych, mroźnych wieczorów spędzanych w ciepłym pokoju, oglądając ulubiony serial. Taki słoik wzbogacony grawerowaną dedykacją wybraną przez Ciebie posłuży później jako wspaniała i praktyczna pamiątka do przechowywania wszystkiego, co przyjdzie na myśl Twojej dziewczynie.

4. Grawerowana złota bransoletka

„Złota bransoletka / źródło: Murrano.pl

Wybierając biżuterię na prezent, należy zadbać o to, aby upominek ten był wyjątkowy, niepowtarzalny. Wyroby jubilerskie posiadają często podobne wzory i wykorzystują te same motywy. Indywidualności nadasz, kupując dziewczynie złotą bransoletkę, na której zapisana będzie wybrana przez Ciebie treść. Wyrób jubilerski ze złota umieszczany jest w drewnianym pudełku i pakowany w torebkę prezentową zdobioną przez logo Murrano. Ponadto, również bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat, możesz skorzystać z usługi dołączenia do pudełka dedykacji grawerowanej na metalowej płytce.

5. Pióro firmy Parker przyozdobione dedykacją

 

Pióro firmy Parker / źródło: Murrano.pl

 

Wspaniałe pióro renomowanej marki znanej z produkcji przedmiotów najwyższej jakości to prezent idealny dla dziewczyny, która jest studentką, dziennikarką, nauczycielką lub pełni funkcję kierowniczą w firmie. Zamiłowanie do eleganckiego pisania, kreślenia estetycznych liter to domena już nie tylko nauczycielek języka polskiego.

Elegancki i gustowny prezent na święta dla dziewczyny czeka na Ciebie w sklepie internetowym Murrano, więc nie zwlekaj dłużej i zapoznaj się z bogatymi stronami ofert dedykowanych na Boże Narodzenie.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here