20 minutowy trening EMS jak 90 minut na siłowni. Nie wierzysz? Przyjdź na darmowy trening!

0
582
fot. materiały prasowe

Trening EMS to sposób na piękną sylwetkę przy niewielkim wysiłku. Choć brzmi to niewiarygodnie tak właśnie jest. – 20 minutowy trening EMS – odpowiada około 90 minutom ćwiczeń wykonywanych metodą tradycyjną – wyjaśnia pani Agnieszka z Pracowni Zdrowia w Zielonej Górze. I zapewnia, że efekt dostrzeżemy już po kilku treningach. 

Treningi EMS. Zielona Góra ma swoje miejsce

Trening EMS wykonywany jest w w specjalnym kombinezonie wyposażonym w elektrody bezpośrednio oddziałujące na nasze mięśnie. Za pomocą elektrod prąd, est przesyłany do mięśni, co powoduje ich skurcz. Pani Agnieszka Pracowni Zdrowia przekonuje, że taki trenig jest znacznie bardziej efekty niż zwykły na siłowni. – Trening pozwala na szybszą rozbudowę mięśni a co za tym idzie na szybsze i skuteczniejsze spalanie tkanki tłuszczowej. Prądy stymulują całe ciało przechodzą również przez cellulitis który dzięki nim się rozbija. Ciało staje się smuklejsze i jędrne – tłumaczy.

Pierwszy trening jest darmowy

Co ważne efekty zauważymy szybko, bo pierwsze widoczne efekty są już po około 4-6 treningów. Nie wierzysz? Spróbuj! – Warto tym bardziej, że pierwszy trening jest darmowy – mówi pani Agnieszka. Przekonuje także, że na treningu każdy sobie poradzi, bo treningi są personalne i dostosowywane indywidualnie do każdego Przy tym treningu nie obciążamy stawów, kręgosłupa ćwiczymy tylko swoja masa ciała – tłumaczy p. Agnieszka.

Trening to idealna propozycja EMS to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają czasu na zwykłe zajęcia fitness, a chcą wyglądać olśniewająco jeszcze tego lata. 

Zapisz się już teraz!
tel. 722 123 285
Wyszyńskiego 38D/23, Zielona Góra
http://www.pracowniazdrowia.zgora.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/Pracownia-zdrowia-komora-hiperbaryczna-EMS-109897244474501/

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here