16-letnia Maja wyszła z domu do apteki. Nie wróciła do domu. Trwają poszukiwania

0
4079
fot. Lubuska Policja
Aktualizacja: Dziewczyna została odnaleziona.
Policja poszukuje Mai Nowak, która 6 marca wyszła z domu do apteki. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. 
W poniedziałek 6 marca 2023 roku około godziny 10.00 Maja Nowak opuściła miejsce zamieszkania przy ulicy Jeziornej w Torzymiu, informując bliskich, że idzie do apteki. – Do chwili obecnej, nie nawiązała jednak kontaktu z rodziną. Jednostką prowadzącą poszukiwania jest Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie. Prosimy wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje na temat zaginionej 16-latki o kontakt z sulęcińską Policją pod numerami telefonów: 47 79 312 11 lub 47 79 312 12 – informuje Lubuska Policja.

Poszukiwana – rysopis

Imię i nazwisko osoby zaginionej: Maja Nowak
Wiek: 16 lat
Rysopis: małoletnia ma około 163 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy czarne do ramion, oczy niebieskie, uszy przylegające. Posiada blizny na nadgarstkach. W chwili opuszczenia miejsca zamieszkania ubrana była w pomarańczową kurtkę, czarną bluzkę z nadrukami w liście konopi, czarne leginsy oraz czarny plecak z białym napisem Adidas. Z informacji zebranych przez policjantów wynika, że zdrowie i życie Mai Nowak może być zagrożone.
Jednostką prowadzącą poszukiwania jest Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie. Prosimy wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje na temat zaginionej Mai Nowak, o kontakt z sulęcińską Policją pod numerami telefonów: 47 79 312 11 lub 47 79 312 12.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here