ZOK planuje pierwszy koncert z udziałem publiczności. Zagra Marika

0
198
fot. materiały prasowe

Marika zagra na Dzień Kobiet w Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus.
– Mimo tymczasowego poluzowania obostrzeń do 26 lutego, Zielonogórski Ośrodek Kultury wierzy, że kultura pozostanie wolna i planuje koncert na 8 marca – informuje Marta Blonkowska z ZOK.

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Zielonogórski Ośrodek Kultury zapowiada, że koncert odbędzie się z zachowaniem wszystkich rygorów i przestrzeganiem zasad związanych z pandemią. – Zapraszamy na pierwsze muzyczne wydarzenie z udziałem publiczności, które odbędzie się w Planetarium Wenus, w Dzień Kobiet, o godzinie 19.00 – informuje M. Blonkowska.

Gdzie nabyć bilety?

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie Zielonogórskiego Ośrodka Kultury oraz na abilet.pl – W przypadku zaostrzenia obostrzeń i zamknięcia instytucji kultury, koncert zostanie przełożony na najbliższy możliwy termin – przestrzega ZOK.

wydarzenie FB – https://www.facebook.com/events/3734830189898213

MARIKA
Zaczynała w 2002 r. od brzmień na pograniczu reggae i soulu.
W swoim dorobku ma 5 albumów, nominację do Fryderyków i SuperJedynek, pracowała też w radiu i telewizji (m.in. jako prowadząca program Voice of Poland).
Marika występowała na największych polskich i zagranicznych festiwalach – zagrała koncerty m.in. w Wielkiej Brytanii, USA, w Indiach, Szanghaju i Ankarze. Dzieliła scenę ze światowymi gwiazdami – m.in. Erykah Badu, Macy Gray.

Jej ostatni album „Marta Kosakowska” to nowy rozdział w karierze artystki, związany ze zmianą stylistyki na elektroniczny pop. W roli gości wystąpili m.in. Xxanaxx, Skubas, Buslav i Grubson. Singlowy utwór „A jeśli to ja” znalazł się na Liście Przebojów Trójki. Występ na żywo łączy osobiste teksty z intensywnym brzmieniem muzyki elektronicznej i angażującą oprawą wizualną.

https://www.youtube.com/watch?v=0ISGREsAlTY

https://www.youtube.com/watch?v=BcKb5Wq6JC8

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here