Zaginął 80-letni Władysław. Wyszedł ze szpitala i ślad po nim zaginął

0
806
fot. Lubuska Policja
Gorzowscy policjanci intensywnie poszukują Władysława Papisa. Mężczyzna wyszedł ze szpitala, nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ktokolwiek ma informacje o miejscu przebywania 80-latka proszony jest o kontakt z Policją pod numerem alarmowym 112.

Poszukiwany 80-latek
Z ustaleń policjantów wynika, że Władysław Papis wyszedł 17 lutego 2021 roku ze szpitala przy ulicy Dekerta i udał się w stronę ulicy Czartoryskiego. 80-letni mężczyzna nie nawiązał jednak kontaktu z rodziną i nie wrócił do domu. Nie ma przy sobie telefonu. Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, ma 172 centymetry wzrostu, włosy krótkie, siwe. Zaginiony miał na sobie długą, siwą kurtkę zimową bez kaptura, brązowa marynarka, koszula w kratę, jasne spodnie garniturowe, czarne buty, kaszkiet z nausznikami.

Ktokolwiek widział mężczyznę jest proszony o kontakt
Policyjne patrole intensywnie poszukują zaginionego. Kryminalni sprawdzali miejsca, w których mógłby przebywać 80-latek. Poszukiwania prowadzone są na terenie całego miasta. Sprawdzane są uzyskane informacje. Policjanci docierają do zapisów z monitoringu, które mogłyby wskazać, gdzie był mężczyzna. Każda informacja może być niezwykle przydatna. Ktokolwiek ma informację o miejscu przebywania zaginionego proszony jest o kontakt z policją pod numer alarmowy 112.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here