Reklama Zielona Góra

Reklama w ZielonaNews.pl pomoże pokazać firmę z innej strony, z tej przyjaznej i zielonogórskiej. Nasz portal dziennie odwiedza kilka tysięcy osób, a w miesiącu generujemy kilkaset tysięcy odsłon. Nasz Fanpage na Facebooku lubi ponad 11 tys. osób. Jeśli chcesz się pokazać z innej, naszej strony www.zielonanews.pl, zapraszamy do kontaktu. Doradzimy, podpowiemy i przedstawimy, jakie możliwości reklamowe możemy zaproponować dla Ciebie i Twojej firmy. Zaufały nam takie marki jak Szkoła Żak, galeria Graffit, Focus Mall, czy Eco Fix i wiele innych.

Dział reklamy: 

Karolina Wołotowska
tel. 795 375 102
e-mail: reklama@zielonanews.pl
k.wolotowska@zielonanews.pl

Albo przez skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

 

Reklama w Zielonej Górze

Nie masz pomysłu jak wypromować swoją firmę w mieście? Nie wiesz, gdzie szukać skutecznej reklamy? My ci w tym pomożemy. Dysponujemy pakietem usług reklamowych, które dostosowujemy do profilu Twojej firmy. Oceniamy Twoje potrzeby i dopasujemy nośniki, które mogłyby spełnić swoje zadanie: aktywne pozyskiwanie klientów, albo też wypromowanie marki i zapoznanie i utrwalenie jej w świadomości zielonogórzan.

Jedym z naszych głownych i polecanych produktów jest reklama w serwisie informacyjnym ZielonaNews.pl, który codziennie gromadzi tysiące użytkowników zainteresowanych tym, co się dzieje w Zielonej Górze.  Reklama na naszym portalu to nie tylko reklamowa banerowa, ale także bezpośrednie dotarcie do klienta. Co ważne, z szacunku do naszych Czytelników, staramy się wybierać to, co najciekawsze w Państwa firmie i pokazywać to zielonogórzanom, by i oni skorzystali na dostępności oferowanej usługi w mieście.

Reklama w Internecie na www.zielonanews.pl

ZieonaNews.pl to jedyny zielonogórski bezpłatny portal informacyjny. Nie mamy blokady do treści, nasi Czytelnicy o każdej porze mogą czytać najświeższe informacje z miasta BEZPŁATNIE. Mamy specjalną zakładkę dla rodzin a także kalendarz imprez, który podpowie, co aktualnie dzieje się w Zielonej Górze i z którego informacje można wpisać do kalendarza w telefonie. Co ważne, nie skupiamy się na „mrocznej” stronie miasta, ale staramy się informować pozytywnie.

Formy reklamy:

  • Artykuły sponsorowane
  • Banery reklamowe z przekierowaniem bezpośrednio do produktu. Klient „klika” w baner i już jest na stronie z proponowanym produktem
  • Kampanie reklamowe na Facebooku. Nasz Fanpage lubi ponad 11 tys. osób, głównie z Zielonej Góry i okolic, więc jest to skuteczna forma reklamy w Zielonej Górze
  • Backlinks – pomogą w dobrym upozycjonowaniu się strony Twojej firmy w przeglądarce Google. Nasza pozycja w Google jest wysoko. Dzięki odpowiednim linkom i treściom możemy podnieść również ranking Twojej strony.

 

Reklama na Telebimach

W naszej ofercie dostępna jest także oferta na telebimach:

  • Telebim Ruben – przy skrzyżowaniu al. Konstytucji 3-go Maja, ul. Reja i ul. Owocowej. Jest to miejsce o dużym natężeniu ruchu w mieście
  • Telebim Topaz – Telebim jest umiejscowiony przy u. Boh. Westerplatte, głównej ulicy w samym centrum miasta

Reklama w Gazecie

Oferujemy także reklamę w papierowych wydaniu ZielonaNews.pl – Gazeta ukazuje się przy okazji świąt, Dni Zielonej Góry etc. w nakładzie 10 tys. egzemplarzy. Jest dystrybuowana na terenie miasta w sklepach, urzędach miasta, a także najbardziej popularnych i często uczęszczanych miejscach w Zielonej Górze.

W naszej ofercie jest również reklama w gazecie Moja Zielona Góra – bezpłatny dwutygodnik dystrybuowany na terenie miasta w sklepach, urzędach.

Aktualne promocje i propozycje reklamy w naszym serwisie

Jeśli chcesz otrzymywać promocyjne oferty i aktualne propozycje reklamy w naszym serwisie skontaktuj się z nami lub zarejestruj się w poniższym newsleterze zaznaczając haczykiem opcję „Chciałbym reklamować swoją firmę w portalu zielonanews.pl” .

W przypadku promocji roześlemy informacje do naszych abonentów.

  • Jeśli interesują Cię jedynie treści związane z reklamą w naszym serwisie, zaznacz „Jestem klientem”.
  • Jeżeli chcesz otrzymywać również bieżące informacje publikowane na naszym portalu „Jestem czytelnikiem i klientem”. Na podany adres email wysyłane będą informacje o promowaniu firm w naszym portalu oraz regularne newsy dotyczące Zielonej Góry i okolic.

Uwaga! Podany w newsletterze adres email musi zostać potwierdzony. W celu potwierdzenia adresu maila, prosimy o sprawdzenie maila i folderu ze spamem. Wysyłanie maila może potrwać od 2-15 minut. Jeśli mail trafi do folderu „Spam” prosimy o dodanie nas do listy zaufanych nadawców.

Zaufali nam:

Reklama dla Natur House w Zielonej Górze
Ecofix w ZielonaNews.pl

Reklama Żak Centrum nauki i biznesuReklama Focus Mall w ZielonaNews