Dni Otwarte z LEGO®. Rozdadzą 250 mini zestawów w prezencie

0
1164

TurboKIDS organizuje Dni otwarte z LEGO®. Startują 7 września i potrwają do 13 września. Na warsztatach bawić się będą nie tylko dzieci, ale także rodzice. Na Dni Otwarte obowiązują zapisy.

Dni Otwarte w TurboKIDS

Fantastyczna zabawa i nauka z klockami LEGO®, rozwijająca wyobraźnie i kreatywność u dzieci – to właśnie zajęcia z TurboKIDS. Już 7 września rozpoczną się Dni Otwarte, na których każde dziecko i rodzic będą mogli się przekonać jak to działo. – Zapraszamy wszystkie dzieci (6 -15 lat) wraz z rodzicami na pełne nauki i zabawy Dni Otwarte z LEGO® Education w TurboKIDS. To najlepszy i najszybszy sposób, by poznać nas bliżej – zachęca TurboKIDS. Co ważne, będą to warsztaty zarówno dla dzieci, jak i rodziców. – Odbędą się zajęcia LEGO®  dla dzieci. A rodziców zabieramy na kawę ciasto i oddzielne warsztaty – wyjaśnia Piotr Lis z Turbokids.

Tworzone tutaj konstrukcje poruszają się

Dni Otwarte to jedyna taka okazja, aby wziąć udział w lekcji próbnej z LEGO®. Dzieci przekonają się, że stworzone przez nich konstrukcje są “żywe” i poruszają się. Potrafią wydawać dźwięki, reagować na gesty. Z pewnością takie zajęcia wywołają dużo radości. A na zakończenie dziecko otrzyma mini zestaw LEGO® na pamiątkę. Będzie także konkurs związany z tym zestawem, ale organizatorzy nie zdradzają jeszcze szczegółów.

Gdzie zapisać się na Dni Otwarte z TurboKIDS

Na zajęcia obowiązują zapisy. Miejsce zarezerwować możecie na stronie TurboKIDSDni Otwarte TurboKIDS – rezerwacja. Na dniach pokazowych można skorzystać z różnych lekcji dostosowanych do wieku i poziomu oraz umiejętności dziecka. Wykaz dostępnych lekcji znajdziecie tutaj: Lekcje dostępne podczas dni otwartych

Dni otwarte w skrócie, to:

  • Lekcja pokazowa LEGO® dla dziecka

  • Warsztaty z LEGO® dla rodzica
  • Poznanie metod nauczania akademii
  • Obejrzenie sali i zaplecza edukacyjnego
  • Poznanie kadry pasjonatów TurboKIDS
  • Dobra zabawa i mnóstwo przydatnej wiedzy

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here