Otwarcie Kauflandu przy ul. Energetyków. Zainstalowano tu butelkomat

4
9276
fot. materiały prasowe

W czwartek 25 lutego odbędzie się otwarcie nowego marketu Kaufland przy ul. Energetyków w Zielonej Górze. To już druga inwestycja zrealizowana w tym mieście, a także 226. obiekt sieci w Polsce. Na klientów czeka wiele atrakcji, a także wyjątkowa oferta obowiązująca w obu lokalizacjach.
W obiekcie przy ul. Energetyków w Zielonej Górze wprowadzono wiele rozwiązań, których celem było zagwarantowanie klientom bezpiecznych i wygodnych zakupów. – W nowym markecie Kaufland pojawiły się między innymi kasy samoobsługowe, nowoczesne terminale oraz ekrany informacyjne, a także szafki depozytowe. Na terenie sklepu zainstalowano również butelkomat, w którym klienci mogą zwrócić kaucjonowane butelki, otrzymując w zamian bon na zakupy w sklepie. Na parkingu znajdują się specjalne miejsca przeznaczone dla rodzin z dziećmi oraz dla osób niepełnosprawnych. Klienci sklepu mogą liczyć na duży wybór produktów – asortyment obejmuje ponad 16 000 artykułów spożywczych, drogeryjnych i przemysłowych – informuje biuro prasowe Kaufland.

Atrakcje z okazji otwarcia
Z okazji otwarcia sklepu sieć przygotowała dla klientów wiele atrakcji. Jedną z nich jest Koło Szczęścia. Udział w zabawie może wziąć każdy, kto okaże paragon za zakupy w wysokości minimum 100 zł. W puli nagród znajdują się przede wszystkim produkty marek własnych Kaufland, takich jak K-Favourites (wysokiej klasy produkty spożywcze), K-Bio (żywność bio), Liv&Bo (artykuły dekoracyjne inspirowane Skandynawią) oraz Bevola (kosmetyki pielęgnacyjne). Poza tym dla klientów odwiedzających nowo otwarty market w dniach 25-27 lutego sieć przygotowała również drobny poczęstunek oraz upominki w postaci balonów, róż oraz żetonów do wózków.

Specjalne oferty
Specjalna oferta promocyjna dla klientów będzie obowiązywać w obu lokalizacjach Kaufland w Zielonej Górze. Przeceny artykułów spożywczych sięgną nawet 60%. Sieć obniży między innymi ceny bananów, mleka, schabu wieprzowego czy też kiełbasy śląskiej. Natomiast w nowym markecie przy ul. Energetyków klienci będą mogli kupić chrupiącego kurczaka prosto z grilla w promocyjnej cenie obniżonej o 33%.
Jeszcze więcej oszczędności z PAYBACK
Niespodzianki nie ominą również uczestników programu lojalnościowego PAYBACK. Sieć zachęca do tego, aby zarejestrować kartę w jednym ze sklepów w Zielonej Górze. Robiąc z nią zakupy za minimum 100 zł w okresie od 25 lutego do 3 marca, na konto klienta automatycznie trafi dodatkowe 1000 punktów PAYBACK o wartości 10 zł. Z zarejestrowaną kartą PAYBACK zielonogórzanie mogą również oszczędzać podczas tankowania. Okazując ją w dniach od 25.02 do 17.03 podczas zakupów w sklepie przy ul. Energetyków lub przy ul. Lwowskiej, klienci otrzymają w zamian przy kasie kupon upoważniający do rabatu w wysokości 10 gr/l na stacjach BP.

PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

  1. Programowo nie kupuję u cwanego Niemca. Ania Kauflandzie ani w Lidlu!!!
    Nie płacą podatków.w Polsce a zyski wywożą z kraju!!!

  2. Bardzo przyjemne miejsce. Jeden facet to kupił chyba ze 3 skrzynki Luksusowej. Nawet ludzie zwracali mu uwage: panie Januszu, zostaw pan chociaż jednom🤣

  3. Ja kupuje w Niemieckich i Francuskich sklepach i mam autko z Japoni a na nogach spodnie z USA a pisząc ten post mam wreku Koreanskie ustrojstwo. Płace chore podatki w Polsce by utrzymać cwaniaków oszustów i kłamców u władzy. Szkoda, ze nie mogę płacić podatków w krajach z kad kupuje produkty. Bym miał więcej kasy by kupować ich produkty. I co ciekawe gdyby nie kraje zachodnie nie miał, bym pracy by płacić podatki w tym kraju.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here