W najbliższych dniach nie będzie prądu w niektórych częściach miasta. Enea planuje wyłączenia. Poniżej publikujemy plan wyłączeń.
Zielona Góra
w dniach: 2017-10-19,
w godzinach: 19 paź 08:00 – 19 paź 11:00
miejscowości Zielona Góra ul. Sienkiewicza 5B
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Zielona Góra
w dniach: 2017-10-19,
w godzinach: 19 paź 09:15 – 19 paź 14:15
miejscowości Zielona Góra ul. Zielony Las 3 do 6, 9, 17, 8
do 20 (parzyste), 22 do 32
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Zielona Góra
w dniach: 2017-10-20,
w godzinach: 20 paź 09:00 – 20 paź 14:00
miejscowości Zielona Góra ul. Dereszowa 1 do 9, 11,
Jeździecka 1 do 12, Karowa 1A, 6A, Kucykowa 1 do 10,
Tarpanowa 10 do 34 (parzyste), Wyścigowa 2 do 4
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Zielona Góra
w dniach: 2017-10-20,
w godzinach: 20 paź 08:00 – 20 paź 12:00
miejscowości Zielona Góra ul. Wrocławska 80, działka
106/4, stacja bazowa telefonii komórkowej
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Zielona Góra
w dniach: 2017-10-20,
w godzinach: 20 paź 10:45 – 20 paź 14:00
miejscowości Zielona Góra ul. Jasia i Małgosi 23, 25, 28 do
38 (parzyste), Misia Uszatka 1, 2A, Zbożowa 10, 12, 15, 15/1,
17, 19
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Zielona Góra
w dniach: 2017-10-20,
w godzinach: 20 paź 13:00 – 20 paź 17:00
miejscowości Zielona Góra ul. Stefana Batorego przepompownia
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Zielona Góra
w dniach: 2017-10-23,
w godzinach: 23 paź 08:15 – 23 paź 11:45
Zielona Góra ul. Jagodowa 35, 37, 41, 43, Jarzębinowa 1 do
21 (nieparzyste), Jęczmienna 46A, 52, 54, 56, Konopna,
Kożuchowska 39, 42 do 56 (parzyste), Przenna 1 do 51
nieparzyste), Winna, Żytnia 1 do 25 (nieparzyste), 2 do 32
(parzyste)
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Zielona Góra
w dniach: 2017-10-23,
w godzinach: 23 paź 08:30 – 23 paź 12:00
miejscowości Zielona Góra ul. Ekologiczna, Emilii Plater 1A,
Jałowcowa, Jędrzychowska 1, Kożuchowska 41 do 77
(nieparzyste), 20C, 22 do 42A (parzyste), działka 165/40,
Przyrodnicza,
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Zielona Góra
w dniach: 2017-10-24,
w godzinach: 24 paź 08:15 – 24 paź 11:45
miejscowości Zielona Góra ul. Nowy Kisielin – Polna 4, 6, 8,
10, działka 57, Stary Kisielin autodrom, Stary Kisielin –
Zatorze 2 do 8E, działka 769
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Zielona Góra
w dniach: 2017-10-25,
w godzinach: 25 paź 08:15 – 25 paź 11:45
miejscowości Zielona Góra ul. Nowy Kisielin – Dolna, Nowy
Kisielin – Odrzańska 51, 64, 68, 70, 74, 76, 78, Nowy
Kisielin – Syrkiewicza 2, 2A, 5, 7,
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Zielona Góra
w dniach: 2017-10-25,
w godzinach: 25 paź 09:00 – 25 paź 13:00
miejscowości Zielona Góra ul. Sowia 3
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Zielona Góra
w dniach: 2017-10-26,
w godzinach: 26 paź 08:30 – 26 paź 12:00
miejscowości Zielona Góra ul. Przylep – Handlowa 3 do 9
(nieparzyste), 10 Przylep – Hetmańska, Przylep – Husarska,
Przylep – Kolejowa 31, 33, 39, 41, 43, Przylep – Kolista 1 do
17, Przylep – Kosowa, Przylep – Malinowa, Przylep –
Ogrodnicza, Przylep – Lawendowa, Przylep – Rycerska.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Zielona Góra
w dniach: 2017-10-26,
w godzinach: 26 paź 08:15 – 26 paź 11:45
miejscowości Zielona Góra ul. Nowa, 1, 2A, 4A, 4B, 5,
Olbrychta, Rzemieślnicza
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Zielona Góra
w dniach: 2017-10-27,
w godzinach: 27 paź 08:15 – 27 paź 11:45
miejscowości Zielona Góra ul. Przylep – 22 Lipca 1 do 33,
Przylep – Sonsnowa 9A, 9B, 10A, 10B,
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –