Lokal po restauracji Sphinx idzie pod młotek. Wartość to ponad 1 mln zł

1
7909
fot. Print screen Google Maps

W Biuletynie Informacji Publicznej pojawiła się informacja o pierwszej licytacji nieruchomości, która funkcjonalnie tworzy restaurację Sphinx. Ma się odbyć jeszcze w maju.
Lokal po restauracji Sphinx będzie licytowany

Informacja o licytacji nieruchomości została podana do publicznej wiadomości przez komornicka sądowego. Licytacja dotyczy zespołu lokali tworzących funkcjonalnie lokal gastronomiczny na parterze (restauracja Sphinx) z częścią socjalną dla załogi na I piętrze.

Co wchodzi w skład nieruchomości?
W skład nieruchomości wchodzi lokal mieszkalny położony w Zielonej Górze przy ul Stary Rynek 11/6 na I piętrze, składający się z dwóch pomieszczeń (pokój, kuchnia) o łącznej powierzchni 35,60 m kw, a także lokal mieszkalny przy ul. Stary Rynek 11/1  składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki o łącznej powierzchni 79,38 mkw. Licytacja dotyczy także lokalu niemieszkalnego położonego przy ul. Stary Rynek 11/9  składającego się z sali
sprzedaży, pomieszczenia biurowego, pomieszczenia socjalnego, wc o łącznej powierzchni 75,50 mkw.  Tej licytacji podlega także lokal niemieszkalny położony w Zielonej Gorze przy ul. Żeromskiego 1/6 składającego się z sali sprzedaży, magazynu, wiatrołapu o łącznej powierzchni 115,50 mkw. Cena wywoławcza to 1 191 750 zł.

Licytacja jeszcze w maju
Wartość lokalu oszacowano na nieco ponad 1,5 mln zł. Ale cena wywoławcza jest równa 3/4 sumy oszacowania. Licytant, który przystąpi do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości 158 900 zł. Pierwsza licytacja odbędzie się 29 maja o godz. 11.00.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here