Kursy online Jak zostać Copywriterem, Freelancerem i YouTuberem

0
235
Źródło: unsplash.com

Marzy Ci się praca w domu. Nie musisz wtedy nigdzie dojeżdżać. Ograniczasz koszty do minimum. Pracujesz w godzinach, które najbardziej Ci odpowiadają i dodatkowo zarabiasz coraz więcej? A może nawet chcesz pracować zdalnie podróżując? To wszystko jest możliwe. A pomogą Ci w tym specjalne kursy online o Copywritingu, Freelancingu i kanale YouTube oraz inne, do których przekonało się już ponad 5050 zadowolonych uczestników. Poznaj je i oceń czy również i Ty nie możesz z nich skorzystać. Dodatkowo otrzymasz tutaj garść wskazówek + sposób na otrzymanie 5 prezentów za darmo. Zapraszamy do lektury!

Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów?

Kurs online Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów
Źródło: pexels.com

Zarabianie na pisaniu tekstów. Wystarczy poznać podstawy i można zacząć realizować już pewne zlecenia dla Klientów. Gdzie i ja? To wszystko staje się już możliwe w znanych serwisach Copywriterskich, których jest kilka w naszym kraju. Wystarczy się do nich zarejestrować, a następnie zaakceptować zlecenia, w których chcielibyśmy brać udział. Mogą one dotyczyć przygotowania tekstów na strony www, do zapleczy SEO(to mniej znane blogi i inne miejsca w Internecie), na blogi firmowe, do mediów społecznościowych i wielu innych zastosowań.

Klienci przesyłają wtedy wytyczne, co do takich tekstów, na temat ich długości(słów bądź znaków ze spacjami), zastosowania w ich treści odpowiednich słów kluczowych, zdjęć, linków itd. Wystarczy zastosować się do nich, dzięki czemu zawsze przesłane przez nas teksty zostaną pozytywnie ocenione przez Klienta. W przypadku serwisów copywriterskich wyrabiamy sobie pewną renomę jako Copywriter. Gdy jesteśmy pozytywnie oceniani, to inni znacznie chętniej z nami współpracują i przez to zarabiamy coraz więcej.

Z czasem budujemy swoje doświadczenie i zaczynamy samodzielnie zdobywać swoich Klientów. Dodatkowo poprzez pewien serwis udaje się nam wystawiać dla naszych Klientów Faktury Vat, mimo że nie posiadamy działalności gospodarczej. A jeszcze później decydujemy się nawet na własną firmę(przynajmniej na okres 2 lat – gdy będzie mniejszy ZUS).

Zrealizowanie tych wszystkich kroków jest znacznie łatwiejsze, gdy pozwolimy sobie na ukończenie kursu “Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów”. Bierze w nim już udział setki zadowolonych studentów. Spora część z nich już teraz pracują jako Copywriterzy. I Ty również możesz znaleźć się na ich miejscu! Prowadzący ten kurs wysila się jako Copywriter od kilkunastu lat, więc ma Ci wiele do powiedzenia. Dodatkowo dalej prowadzi markę CopywriterExpert, która skupia się na zapewnianiu usług SEO i Copywritingu wobec najbardziej wymagających Klientów na rynku.

Jak zostać Freelancerem i pracować zdalnie?

Kurs online Jak zostać Freelancerem i pracować zdalnie w domu przez Internet
Źródło: pexels.com

Gdy chcemy lepiej pracować zdalnie, w domu i poza nim. Tak, by ułatwić sobie pracę, umieć korzystać z pewnych narzędzi przeznaczonych dla Freelancerów. W takim momencie powinniśmy zdecydować się na dalsze szkolenie w tym kierunku. Jest ono możliwe pod okiem Freelancera, który wysila się od 2006 roku. W swoim kursie dzieli się cennymi wskazowkami i materiałami, które nie znajdziesz nigdzie indziej. A na pewno ułatwi to Twoją pracę i pozwoli Ci jeszcze bardziej zwiększyć możliwości swojego biznesu.

Praca zdalna to marzenie wielu młodych osób, ale nie tylko. Także osoby w średnim wieku i starsze chcą dodatkowo dorobić. A praca zdalna im to umożliwia. Muszą tylko znaleźć ciekawe wskazówki, pomysł na biznes i dowiedzieć się, jak skutecznie promować się w Internecie. Także te informacje pokazane są w kursie “Jak zostać Freelancerem i pracować zdalnie?”.

W Polsce działa coraz więcej Freelancerów, którzy nie prowadzadzą działalności gospodarczej i nie muszą. Wszystko odbywa się na podstawie umowy o dzieło, podpisywanej z serwisem, dzięki któremu łatwo jest wystawiać Faktury Vat dla Klientów. To zwiększa naszą wiarygodność, jako freelancera i pozwala nam dobrze rozliczać się z Urzędem Skarbowym.

Jeśli więc przeszliśmy już to szkolenie, to powinniśmy pozwolić sobie na jeszcze kilka innych. Oto następna propozycja.

Jak zostać YouTuberem – prowadzić, rozwijać i zarabiać na kanale YouTube?

Kurs online Jak zostać YouTuberem - prowadzić, rozwijać i zarabiać na kanale YouTube
Źródło: pexels.com

Prowadzenie kanału YouTube to standard promocji swojego biznesu. Jeśli więc jeszcze go nie posiadamy bądź nie prowadzimy najlepiej, to jak najszybciej warto to zmienić. Wystarczy już zachować regularność w publikowaniu coraz lepszych filmów, które stają się przydatne społeczności YouTube. Niech będą to filmy z tematyki na której bardzo dobrze się znamy. Przedstawiając się innym jako ekspert w pewnej dziedzinie, ułatwiamy im nawiązanie z nami bliższych relacji.

Na YouTube możliwe jest także zarabianie, już poprzez reklamy Google Ads czy współpracę z partnerami, których produkty czy markę promujemy na naszym kanale. Tego wszystkiego można się nauczyć w kursie online “Jak prowadzić, rozwijać i zarabiać na kanale YouTube?”. Dzięki niemu już wielu początkujących YouTuberów i zupełnie nowe osoby, rozwinęły swoje kanały YouTube, które mają się coraz lepiej. Tak samo możę być w Twoim przypadku.

Poznaj autora tych kursów online i otrzymaj Prezenty

Zajrzyj na blog o pracy zdalnej i biznesie online oraz zarabianiu przez Internet JakSieRozwijac.pl, ponieważ właśnie tam czeka na Ciebie coś specjalnego. Mowa o 5 prezentach, które przygotował autor bloga i wspomnianych wyżej kursów online. Otóż wszyscy subskrybenci tego bloga otrzymują na swoją skrzynkę email 5 wyjątkowych prezentów(w tym także książkę “Zostań Freelancerem – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online” o długości ponad 300 stron). Dodatkowo subskrybenci mogą liczyć na najlepsze ceny tych kursów i dodatkowe korzyści(o których nie będziemy tutaj wspominać).

Autor bloga stworzył na tą chwilę 8 kursów online, w których to bierze udział już ponad 5050 zawodolonych uczestników. Ma z nimi stały kontakt, odpowiada na ich pytania i pomaga im dalej się rozwijać. Dodatkowo promuje na swoim blogu treści na temat SEO, WordPressa i wielu innych zagadnień. Dzięki nim zarówno Freelancerzy, jak i Przedsiębiorcy mogą jeszcze lepiej się rozwijać i przez to zwiększać swoje dochody.

Mogą Cię zainteresować także takie kursy online, jak: Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www, Ogarnij WordPressa i tworzenie stron www / bloga, Jak tworzyć i sprzedawać kursy online, Najlepszy biznes w domu przez Amazon KDP. Również do nich dostęp w najlepszej cenie otrzymasz na tym blogu, więc koniecznie tam zajrzyj!

Bez względu na to, na jaką karierę zawodową(może pracę Copywritera, Freelancera, YouTubera, Twórcy stron www, Specjalisty SEO, Sprzedawcy na Amazon KDP) się zdecydujesz, życzymy Ci powodzenia!

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here