Pracodawcy szukają pracowników. Gdzie ich znaleźć i nie płacić za ogłoszenia?

0
1093
Darmowa pomoc prawna w Zielonej Górze
fot. Freepik.com

W woj. lubuskim stopień bezrobocia utrzymuje się na poziomie niecałych 6 procent. W Zielonej Górze bez pracy zostaje niewielki odsetek osób (ok. 2 tys. osób). Pracy przybywa. Powiatowe urzędy pracy dysponowały w październiku 6174 wolnymi miejscami pracy i aktywizacji zawodowej tj. o 1189 więcej niż w miesiącu poprzednim, i aż o 2162 więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. A pracodawcy szukają miejsc, gdzie mogą dodać ogłoszenia.

Darmowe ogłoszenia o pracę

W październiku br. liczba bezrobotnych zmniejszyła się we wszystkich powiatach województwa lubuskiego. Najbardziej znaczący spadek odnotowano w Gorzowie – o 162 osoby, a także w powiatach: strzelecko-drezdeneckim – o 136 osób, żarskim – o 123 osoby, w Zielonej Górze – o 118 osób i powiecie nowosolskim – o 107 osób. Poszukiwanie pracowników to teraz trudne, a czasem bardzo kosztowne zadania. Większość portali ogłoszeniowych za publikację ogłoszenia o pracę pobiera niejednokrotnie spore opłaty sięgające nawet kilkuset złotych za miesiąc emisji. Jak się okazuje są też miejsce, a których można za darmo dodać ogłoszenie o pracę. Jest nim www.forumpraca.pl. Tutaj Są tutaj ogłoszenia zarówno dotyczące pracy za granicą jak i w Polsce. To miejsce do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Forumpraca.pl nie jest typowym portalem ogłoszeniowym. To forum, na którym zalogowani użytkownicy dodają ogłoszenia i na które zalogowane osoby mogą odpowiadać. Poza ogłoszeniami można tutaj rozmawiać o pracodawcach, a także znaleźć wsparcie w biznesie. Są oferty pracy zdalnej, aspekty prawne dotyczące polskiego prawa, księgowości, bezpieczeństwa i higieny pracy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie dodać ogłoszenie, a także poradzić się w kwestiach biznesowych to z pewnością to miejsce będzie dla Ciebie.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here