Andrzejki w Zielonej Górze. Szykuje się show „Twoja Mordka Brzmi Znajomo”

0
282
Na Andrzejki z show „Twoja Mordka Brzmi Znajomo” zaprasza The Droshkoov Theatre. Impreza odbędzie się w sobotę 27 listopada o godz. 20.00. Bilety już do nabycia (Kup bilet).

Wielki Finał SHOW „Twoja Mordka Brzmi Znajomo”

Wielki Finał SHOW „Twoja Mordka Brzmi Znajomo” już w najbliższą sobotę. – Jak wszyscy wiemy do chwili obecnej zrealizowano 3 edycje show, w trakcie których zaprezentowało się łącznie 24 wykonawców. – Z każdego odcinka do wielkiego finału zakwalifikowano po 3 uczestników, najwyżej ocenionych przez JURY. Finał będzie więc pokazem tego co najlepsze z najlepszych. 9 wyselekcjonowanych talentów na jednej scenie w jednym miejscu i tej samej godzinie – informują organizatorzy, czyli The Droshkoov Theatre. Koszt biletów wynosi 40 zł dla członków stowarzyszenia STDT, a 50 dla pozostałych uczestników.
Program:
1. Prezentacja uczestników i jury programu,
2. Występy finałowe,
3. Obrady Jury a w jej trakcie WRÓŻBY ANDRZEJKOWE,
4. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród,
5. Andrzejkowa zabawa taneczna – Dj Drake w swoim popisowym secie.
Wydarzenie poprowadzi: Łukaszewski Łukasz
Patronat: Stowarzyszenie The Droshkoov Theatre https://stdt.pl/
Na imprezie obowiązywać będzie DRESS CODE: barwy TDT czerwono / czarne
W trakcie imprezy istnieje możliwość zakupu drinków i napojów w naszym Coctail Barze.
Otwarcie bram 19.00.
Dla przypomnienia reguły gry dla programu:
W programie „Twoja Mordka Brzmi Znajomo” uczestnicy mają za zadanie jak najwierniej odwzorować (WOKALNIE – RUCHOWO – WIZUALNIE) wybrane przez siebie postacie, którymi są artyści polskiego i zagranicznego rynku muzycznego. Jurorzy oceniają poszczególne występy, przydzielając każdemu z uczestników punkty w każdej z 3 dziedzin vocal, ruch i look w następujących przedziałach:
• 10 punktów – najlepsze wykonanie
• 7 punktów
• 6 punktów
• 5 punktów
• 4 punkty
• 3 punkty
• 2 punkty
• 1 punkt – najsłabsze wykonanie
Maksymalna hipotetyczna liczba punktów do zdobycia wynosi wiec 30 punktów (10 punktów w kategorii vocal, 10 punktów w kategorii ruch i 10 punktów w kategorii wizual).
Po głosowaniu jurorów, dodatkowo każdy z uczestników przyznaje „swoje” 5 punktów wybranemu przez siebie konkurentowi (nie można głosować na siebie).
Suma wszystkich punktów daje miejsce na liście RANKINGOWEJ, lokalizując poszczególnych Wykonawców od miejsca 8 do 1.
Ostatni etap wyboru to głosowanie publiczności. Do tego etapu wchodzą jedynie 3 pierwsze osoby z największą liczbą punktów po głosowaniu jury i wykonawców.
Na komendę konferansjera publiczność otworem paszczowym poprzez krzyki, buczenie wyraża swój wybór jeżeli chodzi o zwycięzcę z trzech wybranych finalistów finału.
Pomiar głośności „wycia” publiki dokonywany będzie przez konferansjera certyfikowanym decybelomierzem będącym na stanie w TDT. Wartość uzyskanych decybeli zostaje zsumowana z punktami zdobytymi do tego momentu.
Suma wszystkich punktów jest decydująca jeżeli chodzi o układ pierwszej trójki w programie.
Jeśli w pierwszej trójce znajdzie się więcej osób niż 3 z identyczną liczbą punktów do ścisłego trzyosobowego finału przechodzi ten uczestnik, który dostał więcej punktów od jurorów (bez punktów od artystów), a jeśli obaj otrzymali od jurorów po tyle samo punktów, finalistę autorytatywnie wskazuje przewodniczący jury.
Nagroda główna dla zwycięzcy:
•Czek bez pokrycia na kwotę 100 000 PLN !!!
•Pamiątkowa nagroda rzeczowa !!!
•Występ jako support na najbliższym koncercie w TDT w roku 2022 !!!

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here